Jelena Maricic

Jelena Maricic

Share

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Jelena Maricic, Health/Beauty, sarajevo, Sarajevo.

✨ Pomažem ženama da se neguju iznutra i spolja, postignu svoje ciljeve i izgrade dodatni izvor prihoda.
💖 Podrška, edukacija i zajednica žena koje rastu zajedno.
🌸 Jer uspešna žena inspiriše druge žene.

29/05/2026

✨ Žene kao ti ✨

Ako voliš da brineš o sebi, da se neguješ, napreduješ i upoznaješ inspirativne žene, pozivamo te na posebno veče posvećeno ženama, podršci i ličnom razvoju. 💕

Imaćeš priliku da isprobaš korejsku kozmetiku, upoznaš nove žene i budeš deo zajednice koja se međusobno podržava i inspiriše.

📍 Novi Sad – Hotel Pupin
📅 2. jun

Ako želiš više informacija, pošalji poruku:
💌 „Žene kao ti“

12/05/2026

✨ TRAŽIMO SARADNICE ZA PRODAJU KOZMETIKE I PARFEMA ✨

Otvara se novo tržište u Bosni i tražimo ozbiljne i motivisane osobe koje žele dodatnu ili glavnu zaradu 💼

✔ Extrait de Parfum – dugotrajan i intenzivan miris
✔ Inspirisani poznatim svjetskim markama
✔ Kvalitetni parfemi po cijeni i do 4x nižoj
✔ Fleksibilno radno vrijeme
✔ Super zarada i podrška pri radu

Ako voliš parfeme, kozmetiku i rad sa ljudima — ovo može biti odlična prilika za tebe 🤍

📩 Info u inbox
📷 Instagram:

20/12/2025

17/12/2025

🌿 Honeybush, anis i žalfija
Ova kombinacija donosi toplinu i smirenje. Honeybush je prirodno sladak i bogat antioksidansima, anis pomaže varenju i smanjuje nadutost, dok žalfija blagotvorno deluje na grlo, disajne puteve i imunitet. Idealna je za opuštanje uveče i trenutke kada telu treba predah.

🍊 Komorač, kardamom i narandža
Lagano, aromatično i osvežavajuće. Komorač je poznat po tome što umiruje stomak, kardamom zagreva i podstiče cirkulaciju, a narandža donosi notu svežine i vitamina. Ovaj čaj budi čula i daje laganu energiju bez kofeina – savršen za tokom dana.

🌺 Hibiskus i narandža
Osvežavajuća i blago kisela kombinacija koja prija i toplu i hladnu. Hibiskus je poznat po svom uticaju na krvni pritisak i bogatstvu antioksidansima, dok narandža dodaje prirodnu slatkoću i vitamin C. Čaj koji osvežava telo i podiže raspoloženje.

Redovno ispijanje biljnih čajeva pomaže hidrataciji, podržava prirodne procese u telu i uči nas da usporimo. Jedna šolja čaja dnevno može biti mali, ali važan korak ka ravnoteži, zdravlju i unutrašnjem miru ☕✨

Le thé, ce n’est pas seulement une boisson, c’est un moment pour soi 🌿
Des saveurs naturelles qui apaisent, rééquilibrent et font du bien.
Une tasse, une pause, un peu de calme ☕✨

22/11/2025

29/10/2025

18/10/2025

Photos from Jelena Maricic's post 11/10/2025
05/10/2025

Want your business to be the top-listed Beauty Salon in Sarajevo?
Click here to claim your Sponsored Listing.

Category

Telephone

Website

Address

Sarajevo
Sarajevo