House In A Bit

House In A Bit

Delen

A premium self-care ecosystem ✨
EMS fitness • Hair artistry • Beauty & wellness
📍Antwerpen

23/07/2026

Bij House in A Bit Antwerpen verweven we beauty, hair en sport tot één vloeiend ritme onder één dak.

We openen officieel de deuren voor een ervaren beautystyliste en nagelstyliste die ons team willen versterken. We bouwen aan een collectief van gelijkgestemde creatieven die houden van een moderne high-end omgeving, echt teamwork en een feilloze klantenservice.
Get in touch with us! 🤍

16/07/2026

Een bewuste pauze. ✨

Tijd is het enige dat we niet extra kunnen creëren, en toch verandert de manier waarop we het besteden alles.

Het vinden van die rustige momenten in een drukke dag om simpelweg tot jezelf te komen, waar een paar minuten tijdwinst samensmelt met het stille zelfvertrouwen om helemaal jezelf te zijn. Want als je er goed uitziet, voel je je goed. En als je je goed voelt, verloopt de dag net dat beetje soepeler. ⏳✨

03/07/2026

Wij groeien… en daarom zoeken we jou.

Ben jij een ervaren kapper of kapster met passie voor het vak? Iemand die kwaliteit belangrijk vindt, graag met mensen werkt en zichzelf wil blijven ontwikkelen?

Bij House in a Bit zijn we meer dan alleen een salon. We brengen beauty, sport en lifestyle samen in een omgeving waar persoonlijke aandacht, creativiteit en kwaliteit centraal staan.

We zijn op zoek naar een gemotiveerde professional die ons team wil versterken en samen met ons verder wil groeien.

Denk jij dat jij perfect bij House in a Bit past?

Stuur ons een DM, we maken graag kennis. 🤍

01/07/2026

Resultaat begint met consistentie.

Het draait niet om méér doen, maar om iets vinden dat je écht kunt volhouden.
Met korte, effectieve trainingen, persoonlijke begeleiding en een duidelijke aanpak kom je verder dan je denkt.

Het doel? Je sterker voelen, meer energie hebben en lekker in je eigen lichaam zitten. Zonder het ingewikkeld te maken.

29/06/2026
11/02/2026

Soms is het meest productieve wat je kunt doen even pauzeren, resetten en jezelf op de eerste plaats zetten. ✨
Klaar om je weer opgeladen te voelen? Boek je sessie via de link in onze bio! 💆‍♀️💖

06/02/2026

Train al je spieren tegelijk, veilig en effectief!
EMS – Electro Muscle Stimulation , is perfect voor spieropbouw of trainen met beperkingen. ⚡

Consistentie is de sleutel: kom regelmatig en zie geweldige resultaten op de lange termijn. ✨🔥

Photos from House In A Bit's post 04/02/2026

You leave feeling renewed, inside and out✨

23/01/2026

Meet the Founders,
Opgericht door Tizziana hair artist & educator, en Filip, EMS- en voedingsspecialist. ✨
Hun visie: een verfijnd ecosysteem creëren waar beauty, training en wellbeing samenkomen, een bewuste ruimte die de manier waarop je eruitziet, je voelt en leeft naar een hoger niveau tilt.

Wilt u dat uw bedrijf hét hoogst genoteerde Schoonheidssalon in Antwerp wordt?
Klik hier om uitgelicht te worden.

Type

Telefoon

Adres

Lange Lozanastraat 165
Antwerp
2018