Kapsalon-identity
Comments
Bedankt voor een antwoord.
Event link 👇🏻👇🏻
https://facebook.events/s/de-warmste-tombola/805395389913073/?ti=icl
Dit kan 2023 worden,
🎀gezond eten
🎀sporten
🎀blije kinderen
🎀vriendelijke verkoopsters
🎀goede rapporten
🎀elke dag een lach
🎀geen ziektedagen
🎀veel centjes
🎀geen doktersbezoeken
🎀mooie reisjes
🎀veel zonnige dagen
🎀veel kappersbezoekjes 💝
Maar voor allen een goede gezondheid 💝
Gelukkig Nieuwjaar voor al mijn lieve klanten🥳
Tot 2023
Jessica
De nieuwe agenda staat klaar. 💇♂️💇♀️💇

De online agenda staat even dicht wegens overstappen naar andere agenda software. Stuur mij gerust een berichtje als je afspraak wil.

Alle plaatsjes zijn ingenomen 🤗
Morgen terug open☀️☀️☀️💝 er is vrijdag om 9u en zaterdag om 10u plaatsje vrijgekomen. Knippen en brushen, brushen of herensnit. 💇♀️

Morgen terug open☀️☀️☀️💝 er is vrijdag om 9u en zaterdag om 10u plaatsje vrijgekomen. Knippen en brushen, brushen of herensnit. 💇♀️

Alles is volzet voor mijn verlof ( 25 juli tot 12 augustus) ook na het verlof zijn alle plaatsjes ingenomen. De eerste afspraken zijn te boeken vanaf september. Boek online 🎀

We denken al aan vakantie 🤩 Als je kan maak 2 afspraken na elkaar, want vol =vol voor mijn verlof. Ik ga met verlof op 25 juli. 🏖🏝🏜🏠☀️🌜🌤

60 haarvitamines tegen haaruitval. Twee vitaminen per dag zorgen voor een gezonder, stralender haar.
Wil je optimaal resultaat? Neem dan de box, 3 maandenkuur voor 79.95 euro.
🎀Belgisch product
🎀Bevat 11 essentiële vitamines
🎀Voor gebruik van 30 dagen
🎀100% natuurlijk
🎀Cruelty free
🎀Stimuleert aanmaak keratine
🎀Dermatologisch getest

*Curllover*
Voor de echte curllover, shampoo, conditioner en eco-mousse met heerlijke geur.
Met lijnzaad die kroes herstelt, chiazaad beschermt tegen uitdroging

Wie vroeger wil komen kan de agenda bekijken, doordat de komende 3 weken terug vrij zijn, zijn er nog plaatsjes vrij. Kijk zeker de online agenda na. 💥💥💥

Dus hier is covid ook binnengevallen. Alle afspraken gaan niet door tot en met 2 februari. Het komt nu wat ongelegen. Net voor de operatie is het nog moeilijk om afspraak vast te leggen.
Dank voor je begrip alvast.

Vanaf 14 februari even gesloten wegens operatie aan mijn hand. Als het kan maak 2 afspraken in de online agenda. Voor 14 februari zit alles vol nu. Als ik terug start zal dit ook druk zijn en kan ik niet garanderen dat je plaatsje zal hebben. Kijk alvast in de agenda.💇♀️💇♂️

Terug een jaar vol lachen, ook wel traantjes, maar vooral veel blije gezichtjes zonder mondmasker in 2022. Ik blijf jullie ontvangen met plezier, geduld, als psycholoog en zeker jullie haar prachtig maken. 🤩

Nieuw 💖
Haarvitamines die bijdragen aan het versterken en herstellen van het haar waardoor je lokken lang en gezond worden.
SweetBunnyHare Haarvitamines zijn suikervrije vitamines voor het haar in de vorm van kleine roze konijntjes, die heerlijk ruiken én smaken! Deze haarvitamines bevat ingrediënten die kunnen bijdragen aan het versterken van het haar en het lang en gezond worden van het haar. SweetBunnyHare Vitamines bevatten de ingrediënten Biotine en Zink, waarvan klinisch is bewezen dat deze positief kunnen bijdragen aan de haargroei. De haarvitamines zijn te gebruiken voor alle soorten haartypes en zijn geschikt voor zowel mannen als vrouwen.
De vitamines van Sweet Bunny Hair bevatten geen hormonen en zullen dus de groei van lichaamshaar niet beïnvloeden. Daarnaast bevatten de gummies geen gluten, tarwe, suiker, soja, zuivel, rund, varken, eieren, vis en pinda's. Bovendien zijn de haarvitamines cruelty free
Ik ga naar de markt en ik koop lekkere charcuterie bij Stijn Carbonez . Ik kom A tegen zonder mondmasker en maak een praatje, want A is gisteren langs geweest om haar haartjes mooi te maken met mondmasker. Volgende week komt F met mondmasker langs om haar haar te kleuren. Want 's avonds hebben we afgesproken om iets te gaan eten en zien wij elkaar zonder mondmasker.L die daar werkt zal blij zijn om al de gerechtjes aan tafel te brengen bij ons en nog een babbeltje te doen. V werkt in bakkerij waar ik wekelijks ga en zal haar zien zonder mondmasker maar als ze voor haar haartjes komt draagt ze dan een mondmasker. Ligt het aan mij of begrijp ik iets niet?


Terug open op maandag 16 augustus

Een nieuwtje: vanaf 1augustus terug een koffie of thee bij kleuring ☕🫖
De afspraak die gemaakt zijn vanaf 26 april blijven staan. De klanten die afspraak hadden tussen 26 maart en 26 april zal ik nieuwe afspraak geven. Ik zal deze klanten contacteren, ik heb nog 11 dagen de tijd om contact op te nemen 😀. Als iedereen een afspraak heeft zal de online boeken open staan.
Alle afspraken worden geannuleerd vanaf 26 maart. Zo jammer voor al de mensen die zelfs nog voor de eerste keer moesten komen na 2e lockdown. Voorlopig maak ik nog geen nieuwe afspraken tot we zeker zijn van een startdatum. Sorry dat ik wat minder reageer op berichten maar moet nu even bekomen. ❤️

Het overlegcomité heeft beslist dat wij vanaf Zaterdag opnieuw 4 weken moeten sluiten!
Dit is ONAANVAARDBAAR! Wij zullen de regering ter verantwoording roepen en tekst en uitleg vragen bij deze beslissing. Op basis daarvan zullen we onze verdere acties uitwerken.
Het is een schande dat men de kappers de zwarte piet doorschuift en ons als pasmunt gebruikt om een politiek signaal te geven!
UNITEDHAIRDRESSERS.BE
De enige erkende beroepsfederatie

Ik wil nog eens vragen om telkens een nieuw mondmasker aan te doen als u langskomt in het kapsalon. Gooi je mondmasker weg na elk kappersbezoek.
4 redenen waarom je een wegwerpmondmasker écht niet mag hergebruiken Het kan al eens snel gebeuren. Je bent je mondmasker vergeten en vindt in je handtas of broekzak een gebruikt wegwerp- of chirurgisch mondmasker. Deze kan je absoluut niet nog eens opzetten.

Iets pittig mag ook eens🩸
.red


De online booking staat open 💇♀️✔️
Ik geef je nog even de richtlijnen mee
🟣Het dragen van een nieuw chirurgisch mondmasker is verplicht
🟣Kinderen vanaf eerste middelbaar zijn ook verplicht om een chirurgisch mondmasker te dragen
🟣Klanten brengen geen extra persoon mee naar de afspraak
🟣Meerdere personen in het kapsalon mag bij: als u de partner bent, ouder met kind of begeleider van de persoon die afspraak heeft
🟣Drank, voedsel en lectuur niet toegestaan. Zelf lectuur meebrengen mag
🟣U doet uw mondmasker niet af tijdens de behandeling, mondmasker moet neus en mond bedekken
🟣Kom stipt op tijd, anders wacht u buiten
🟣Voorzie dat de deur kan open staan tijdens jouw behandeling, dit als de co2 meter dit aantoont
🟣Toiletbezoek niet toegestaan, enkel als het dringend is
🟣Wassen van de haren bij elke klant verplicht
Graag ook telkens een nieuw chirurgisch mondmasker dragen bij elk kappersbezoek, als ik vaststel dat het mondmasker pluizig, vuil of niet proper is kan ik u een nieuw mondmasker geven die wordt aangerekend.
Tot binnenkort
Jessica

Op 13 februari komt online booking open.
Heel wat nieuws om te starten: nieuwe producten, product klantenkaarten, nieuwe dienst toegevoegd: intensief masker maar ook nieuwe prijslijst ☘️
̈nten
Leuk om terug te kunnen starten. Ik heb al veel werk gestoken om mijn agenda te plannen. Ik contacteer iedereen die afspraak had vanaf 2 november. Geen paniek als u nog niets hebt gehoord, ik ben u niet vergeten.
Ik doe mijn best om 3 maanden afspraken in zo kort mogelijk periode op te nemen.
En voor jullie frustraties weet ik een goeie boksclub, gelieve dit niet op mij uit te werken❤️
Afspraken worden vastgelegd vanaf 5 februari, de klanten die een afspraak hadden vanaf 2 november tot 5 februari krijgen eerst een afspraak. Je weet natuurlijk wel dat ik klanten van 4 maanden sluiting niet in één week kan doen 🤭.
De media heeft weer wat gezegd 🙄
Hoe kunnen kapsalons nu al 3 maand volboekt zijn, ze weten niet wanneer ze open mogen.
Ik werk niet met wachtlijsten.
Bij mij zal het bij heropening zijn volgens wie een afspraak had vanaf 2 november, ik zal iedereen zoveel mogelijk proberen zelfde uur te geven als je afspraak die vast stond.
Pas als ik iedereen een afspraak heb gegeven komt de online agenda open. ☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️☘️

Dit jaar geen leukste/drukste periode van het jaar. Geen glitters in mijn zaak, geen december die een december is voor een kapster: veel werken, veel lachen, in slaap vallen aan tafel 🤭, geen tijd om te eten, laat werken, pijnlijke voeten, vroeg in bed, ...
Vooral de leuke momenten met jullie allen mis ik ❤️
En natuurlijk knippen, kleuren, brushen 🙃
En knippen zal ik 💇♂️💇♀️ 😊 in 2021
Een goed begin van 2021
?

De haren worden langer, de uitgroei ook groter. Het gemis ook om jullie haartjes mooi te maken. Al werkt het wel als relatietherapie om je haar zelf te kleuren. Er wordt gelachen en ik geniet mee door de foto's die ik doorgestuurd krijg ❤️.
Lieve allen, geniet van de kerstdagen, een heel goed begin van 2021 ❤️

Alle afspraken worden geannuleerd tot 15 januari.
Bij heropening neem ik de klanten die reeds een afspraak hadden in volgorde eerst. Dus wie in het begin van sluiting (2november) een afspraak had, die zal eerst afspraak krijgen na 15 januari. Ik denk dat dit de eerlijkste manier is❤️🌼
UPDATE: publicatie Ministerieel Besluit!
Het Ministerieel besluit is zonet gepubliceerd. Hierin wordt bevestigd dat de contactberoepen zullen gesloten blijven tot 15 januari.
De Belgische Beauty Federatie zit vandaag nog samen om te kijken welke acties (fysiek en virtueel) we verder zullen ondernemen.
W kunnen jullie alvast melden dat we alles op alles zullen inzetten om het verkrijgen van een aanpassing van de steunmaatregelen!
TEKEN ALVAST ONZE PETITIE AUB:
https://secure.avaaz.org/community_petitions/en/regeringde_croo_red_de_beautysector/?fbclid=IwAR3tITwmc2vF1YQyH9m1gEFMunlB3P5mMgWcvqhcNGTGUwhPQrBnzLfztsU
We houden jullie op de hoogte!
=============================================
Nu moeten we meer dan ooit ons SAMEN verenigen om als 1 BLOK onze eisen duidelijk te maken. Ben jij al lid van de BBF?
Ben jij schoonheidsspecialiste, kapper, pedicure, visagiste, nagelstyliste, PMU, huidexpert, privé sauna uitbater of een andere beauty gerelateerde professional? Mogen wij ook op jouw steun rekenen?
Aansluiten kan door je te registreren via www.beautyfed.be/register

Kerstgeschenkjes leuk verpakt. Kies zelf wat je in het geschenkje steekt, voor jouw mama, jouw zus, jouw vrouw,...
Shampoo+conditioner hydrate,volume,smooth anti frizz 🌼normaal 37 euro nu 35 euro samen in geschenk
Shampoo+conditioner repair 🌼
Normaal 48 euro nu 46 euro samen in geschenk

Nog beetje geduld...😔
Klik hier om uitgelicht te worden.
Telefoon
Website
Adres
Sint-Katarinastraat 89
Brugge
8310
Hoefijzerlaan 56
Brugge, 8000
Trendy & up to date kapsels Kom genieten, relaxen & stap tevreden buiten Elke dag op afspraak
St-Jacobstraat 59
Brugge, 8000
Le salon is een Holistisch Kapsalon waar het ' zen' gevoel primeert. Hier krijgt u een heel persoon
KoRoute Riddersstraat 7
Brugge, 8000
Fabienne is een professionele kapster met reeds jaren ervaring als haartechnieker en is gespecialise
Vaartdijkstraat 20
Brugge, 8200
Muk.Cube is het kapsalon gedeelte van De Cube. Freelance kappers staan voor je klaar. Daarnaast zij