Esthetiek Charlotte

Esthetiek Charlotte

Comments

Mooie website!

Pedicure - lichaams- en Gelaatsverzorging - Maquillage - Manicure - Epilatie - Kunstnagels

Pedicure

Verzorgingen aan huis:
Pedicure - Manicure - Maquillage - Epilatie

Verzorgingen thuis:
Pedicure - Gelaatsverzorging - Maquillage - Manicure - Epilatie - Verven van wenkbrauwen en wimpers - Lichaamsverzorging

17/12/2022

Het is zover … de deur is dicht. Gisterenavond liet ik mijn laatste klant buiten. Dankbaar voor wat voorbij is, uitkijkend naar wat gaat komen. 🍀
En daarna was er mij een aangename avond met mijn man beloofd. Maar … dat was buiten onze vrienden gerekend. 🤭 Die maakten er gisteren een superleuke verrassingsavond van. Een traan een lach … enorm ontroerd door een prachtig filmpje die ze voor mij en Lieven in elkaar staken. 😍 Ze maakten ook een mooi spandoek om over mijn reclamebord te hangen, met woorden die ik graag tevreden herhaal: “Dank je wel lieve klanten!” 🙏

16/11/2022

📣 Lieve klanten,

Velen van jullie weten het al. Aan de meesten kon ik het de voorbije maanden persoonlijk vertellen en een persoonlijke brief met mijn toegelichte beslissing meegeven. Maar nu is het tijd om het de wijde wereld in te gooien. Een mijlpaal komt voor mij snel dichterbij.

🔜 Esthetiek Charlotte stopt er binnenkort mee. 💔
Op 16 december is het mijn laatste dag als schoonheidsspecialiste. Vanaf maandag 2 januari start ik als rechterhand van mijn man in het verzekeringsagentschap Verzekeringen Ampe & Partners. Iets meer dan 3 jaar geleden beslisten wij om te investeren in het verzekeringsagentschap met als doel het bedrijf samen met onze medewerkers verder uit te bouwen. Mijn man is daar ondertussen al een goede 2 jaar mee bezig, en nu is de tijd er gekomen om mee in het verhaal in te stappen. 🧰 🍀
Na 17,5 jaar neem ik dus afscheid van mijn klanten en mijn job, die ik altijd met veel liefde en zorgzaamheid heb proberen uitoefenen. Mijn volle agenda en tevreden klanten gaven mij veel voldoening. 🫶 Ik wil dan ook iedereen van harte bedanken voor het vertrouwen die jullie in mij stelden. 🤗 Kiezen is verliezen, maar ik kijk al ongelooflijk uit naar mijn nieuwe job.
Ik zeg geen vaarwel, maar graag tot ziens. ❤️

PS1️⃣: Iemand die graag nog een afspraak wil, wacht best niet te lang meer. Voor de resterende 2 weken in november zijn er nog enkele plaatsjes, maar december staat zo goed als helemaal vol. 🗓️
PS2️⃣: Iemand die nog producten van mijn huismerk Clephar wil, kan deze nog bestellen. Ik doe mijn laatste bestelling op vrijdag 9 december om 17u. Een voorraadje aanleggen kan dus nog 😉.

Dankjewel!

Veel liefs,
Charlotte!

01/07/2021

🎉🍾 Vandaag, 16 jaar geleden begon voor mij, als schoolverlater, het zelfstandige leven. Van mijn passie mocht ik mijn beroep maken. Tot op vandaag geniet ik ervan om jullie te mogen soigneren en verzorgen.

Ik wil bij deze al mijn klanten van harte bedanken voor het vertrouwen die ze mij al 16 jaar lang geven! Dankjewel!!! 💖

25/03/2021

Beste klant,
.. zucht ... het is dan weer zover😩. Na enkele weken moeten we weer dicht.
Bellen heeft geen zin meer, mijn agenda stond al volledig vol. Ik kan dus helaas geen extra afspraken meer aannemen voor vandaag en morgen.
De vele reeds vastgelegde afspraken voor de komende weken worden hierbij automatisch geannuleerd. Vanaf we opnieuw mogen openen neem ik zelf contact op met de klanten die een afspraak hadden om deze opnieuw in te plannen.

Nog producten nodig? Contacteer me gerust.

Groeten,
Charlotte.

16/01/2021

Happy snowday ⛄❄

Esthetiek Charlotte 20/12/2020

Beste klanten,

🙁 Helaas vrijdag opnieuw geen perspectief gekregen wanneer we terug van start mogen gaan.
Maar we houden de moed erin! 💪👊

⭐️ Ik wens jullie alvast een warme Kerst en fijn eindejaar! ⭐️
🍀 Dat 2021 anders mag worden! 🍀

Wil je nog een cadeaubon, een geschenkje of een nagellak voor Kerst of oudejaar, laat maar weten. 🎁💝

Tot gauw! 😘
Groetjes Charlotte



https://www.esthetiekcharlotte.be/nieuws

Esthetiek Charlotte Schoonheidssalon in Zuienkerke. Voor alle schoonheidszorgen kunt u een afspraak maken bij esthetiek Charloot in Zuienkerke. Ook bepaalde verzorgingen aan huis.

22/11/2020

Hallo iedereen,

Via mijn websitepagina https://www.esthetiekcharlotte.be/promoties stel ik enkele leuke pakketjes 📦 voor. Voor elk wat wils, maar alles is bespreekbaar. Ook voor mannen kunnen leuke pakketjes worden samengesteld.
En het is nu eenmaal cadeautjestijd🎉, dus leuk om te geven en nog leuker om te krijgen 💝. Weet je niet wat kiezen? Dan ga je toch gewoon voor de Esthetiek Charlotte-cadeaubon 🎁!

Vragen of opmerkingen, contacteer me gerust! ☎️📨📧📬
😘

Vele groetjes,
Charlotte

02/11/2020

Lieve Klantjes,

Rare tijden, maar we slaan er ons wel samen door!
Wie nog producten nodig heeft mag mij gerust contacteren (0495/70.91.84.). Ik kan ze naar huis brengen of jullie kunnen deze op een veilige manier komen afhalen.

Ik kijk ook nog om enkele pakketjes te maken met producten voor het gezicht, handen en voeten zodat jullie deze periode, jullie zelf in de watten kunnen leggen.
Hou mij pagina in het oog! 😉

Tot dan en hou het veilig!

Vele groetjes Charlotte

l

31/10/2020

Lieve klantjes,

☹️Helaas moeten schoonheidssalons ook weer dicht. ☹️Uitzonderlijk doe ik dit weekend iets langer open. Vandaag nog plaats vanaf 16u en morgen (zondag 01/11) zal ik ook opendoen.
☎️ Bel (0495/70.91.84) dus gerust nog op indien je snel wil worden geholpen!


Jammer dat de boel op slot moet gaan, want hier werken we al heel lang coronaproof:
✅ Max. 1 klant tegelijkertijd binnen
✅ Handen ontsmetten bij binnenkomen
✅ Mondmasker verplicht
✅ Ikzelf draag een mondmasker, scherm, handschoenen, ...
✅ Tussen elke klant wordt alles ontsmet
✅ ....

Hou het veilig en gezond!

28/07/2020

Beste klantjes 📣,

Het doet me plezier om te zien dat ondanks het COVID-virus toch iedereen blijft komen, waarvoor dank 👍. Door de goede mond-aan-mond reclame mocht ik in de laatste weken alweer heel wat nieuwe klanten verwelkomen, zelfs in coronatijd 😍. Wees welkom!!!!

Nu de regels weer worden verstrengd, blijven we als nooit tevoren aandacht besteden aan hygiëne en veiligheid. Om de drukke planning niet in de war te sturen, wil ik vragen om zeker tijdig te komen, en te wachten in de auto tot ik u kom halen 🕑. Zo kan de klant, die voor u aan de b***t was, veilig naar buiten. Tussen twee klanten door wordt uiteraard alles ontsmet en steriel gemaakt. 🧹
Het hoeft waarschijnlijk niet meer gezegd te worden dat ook hier een mondmasker verplicht blijft. Ikzelf draag een mondmasker en scherm, om absoluut alle veiligheid te garanderen! 😷😷

⚠️ Indien u niet kan komen, graag tijdig verwittigen! ⚠️
De planning staat voor de komende 3 à 4 weken praktisch volledig vol.📖 Er staan dus heel wat klanten op de wachtlijst om de nodige gaatjes te vullen, mits een TIJDIGE annulatie. 📅 Zo maak ik terug een iemand tevreden, en lijd ikzelf geen omzetverlies! 🙏

Alvast bedankt voor het blijvende vertrouwen in deze rare tijden! ☀️🌷💖

Groetjes en tot binnenkort,

Charlotte.

Esthetiek Charlotte 06/02/2018

Hoihoi iedereen.
De winnaar van onze facebook wedstrijd is bekend. De winnaar van de relax lichaamsmassage (60min) t.w.v. 58 EUR werd vermeld in onze eerste nieuwsbrief.
Ook benieuwd naar de laaste nieuwtjes bij Esthetiek Charlotte? Schrijf je dan ook in voor de nieuwsbrief op www.esthetiekcharlotte.be/nieuwsbrief.

Esthetiek Charlotte Schoonheidssalon in Zuienkerke. Voor alle schoonheidszorgen kunt u een afspraak maken bij esthetiek Charloot in Zuienkerke. Ook bepaalde verzorgingen aan huis.

29/01/2018

Nog één week om kans te maken op deze leuke prijs!
(Je krijgt bij inschrijving alvast een bevestigingsmail van je aanmelding)

Veel succes!

WIN een relax lichaamsmassage (60min) t.w.v. 58EUR!

Wat moet je doen:
1) Inschrijven op de nieuwsbrief van Esthetiek Charlotte via www.esthetiekcharlotte.be/nieuwsbrief.
2) Deze post delen.

Oja, er hoeft waarschijnlijk niet te worden verteld, dat het helpt om onze facebookpagina te liken 😉.

De winnaar wordt begin februari, via onze eerste nieuwsbrief, bekend gemaakt.

15/01/2018

WIN een relax lichaamsmassage (60min) t.w.v. 58EUR!

Wat moet je doen:
1) Inschrijven op de nieuwsbrief van Esthetiek Charlotte via www.esthetiekcharlotte.be/nieuwsbrief.
2) Deze post delen.

Oja, er hoeft waarschijnlijk niet te worden verteld, dat het helpt om onze facebookpagina te liken 😉.

De winnaar wordt begin februari, via onze eerste nieuwsbrief, bekend gemaakt.

04/01/2018

Esthetiek Charlotte wenst jullie een gelukkig en gezond 2018!
Ook dit jaar kan u weer op Esthetiek Charlotte rekenen voor uw verzorging op maat.
Na enkele dagen bekomen van de drukke eindejaarsperiode, sta ik vanaf 5 januari terug paraat!
Ook de nieuwe prijslijst voor 2018 ligt reeds klaar! Kom langs en vraag ernaar.

#2018

12/11/2017

De eindejaarsfeesten staan voor de deur. Tijd dus om er weer picobello uit te zien! De week voor Kerst is bijna volboekt, de week voor Nieuwjaar begint ook snel vol te lopen. Wees dus tijdig voor uw afspraak!!!!
Uitzonderlijk open op zondag 24 & 31 december van 09u tot 16u.
Wij wensen jullie alvast een fijne eindejaar ... maar eerst nog even genieten van de Sint die nog langskomt! Misschien heeft die wel een cadeaubon in je schoentje gelegd?

25/08/2017

Hallo iedereen,
Esthetiek Charlotte heeft iets aan te kondigen!
Wees welkom op onze nieuwe website.
Volg de instructies op de afbeelding en win één van onze prijzen.
www.esthetiekcharlotte.be
Delen maar!!!

Esthetiek Charlotte 07/07/2017

Beste klant,

Ik ben in verlof van 22/07 t.e.m. 05/08. Tot aan mijn verlof staat de agenda volledig vol. Na mijn verlof staat de eerste week ook al volledig vol. Wil je dus graag nadien nog een afspraak, gelieve zeker tijdig te bellen.

Ik wens iedereen van harte een deugddoende zomer/vakantie!

Tot binnenkort!

PS: binnenkort komt de lancering van de nieuwe website www.esthetiekcharlotte.be

Groetjes, Charlotte.

Esthetiek Charlotte www.esthetiekcharlotte.be

Timeline photos 05/02/2017

Vanaf heden kan je ook met Payconiq betalen bij Esthetiek Charlotte.
Via de smartphone: snel en eenvoudig!

Timeline photos 02/01/2017
Timeline photos 25/12/2016

Vrolijk Kerstfeest iedereen!

14/12/2016

Beste klant,

De agenda staat voor de eindejaarsperiode bijna vol. Wees er snel bij om nog op tijd uw afspraak vast te leggen!

De meesten onder jullie weten ook dat ik en mijn man begin 2017 ons tweede kindje verwachten. Hierdoor ben ik van maandag 30 januari t.e.m maandag 13 maart in zwangerschapsverlof. De agenda staat bijgevolg voor januari en maart al redelijk vol. Tijdig plannen is dus de boodschap.

Alvast bedankt voor uw begrip!

Groeten, Charlotte.

30/10/2015

Beste klant,

Zoals de meesten onder jullie al weten, ga ik vanaf 14 november in zwangerschapsverlof. Indien jullie nog een plaatsje op de agenda willen, graag snel bellen. De laatste week zit al volledig vol, enkel volgende week nog hier en daar een gaatje. Ook na mijn zwangerschapsverlof (vanaf 14 december) zit de eerste week al volledig vol! Wees dus op tijd op als je nog wil afspreken voor de eindejaarsfeesten!

Alvast bedankt!

Groetjes,

Charlotte
Esthetiek Charlotte

01/07/2015

Beste klanten,

Een momentje om even stil te staan, want vandaag bestaat Esthetiek Charlotte 10 jaar! Na 6 jaar te Zedelgem en nu 4 succesvolle jaren te Zuienkerke wil ik jullie bedanken voor het vertrouwen. Ook in de toekomst wil ik u graag met de grootste zorg verder soigneren. Op naar nog eens 10 jaar erbij.

Vele groetjes,

Charlotte.

Timeline photos 03/04/2015

Beste klant,

De nieuwe lente- en zomer- make up is vorige week binnengekomen. Kom langs en maak kennis met jou ideale kleuren.

Heb je een feest en weet je niet welke maquillage het best bij jou en je feestkledij past? Kom langs en laat je net voor het feest door Charlotte maquilleren. Is je feest op zondagmiddag, dan kan je bij Esthetiek Charlotte ook op zondagvoormiddag terecht (enkel op afspraak).

Tot binnenkort!

11/02/2015

Beste klanten,

Vergeet zaterdag jullie geliefden niet te verwennen!
Geef ze een bon van Esthetiek Charlotte voor een massage, een gelaatsverzorging, of gewoon een pedicure of manicure. Specifiek voor de dames kan misschien ook een nieuwe set genagels of gellac. Of gewoon een bon met een bedrag te besteden euro's ...

Het kan allemaal bij Esthetiek Charlotte. Vraag ernaar!

Tot dan!

04/01/2015

Aan allen van harte de beste wensen voor 2015.
Vanaf dinsdag 6 januari is Esthetiek Charlotte weer geopend.
Ook dit jaar kan je steeds voor volgende zaken een beroep doen op Esthetiek Charlotte:

- Pedicure
- Manicure
- Gelaatsverzorging
- Massage
- Maquillage
- Gelnagels of gellac
- ... en zoveel meer.

Kom langs en vraag de prijslijst. Zo kan u ontdekken dat Esthetiek Charlotte voor ieder van jullie wat te bieden heeft.

Tot dan!

25/12/2014

Esthetiek Charlotte wenst jullie allen een vrolijke kerst! Geniet van de feesten!

22/11/2014

Beste klant,

De agenda staat voor december al aardig vol. Wees er tijdig bij om je afspraak voor de eindejaarsfeesten vast te leggen.

Zorg voor een goeie planning:
- begin tot halverwege december gelaatsverzorging en pedicure
- halverwege tot eind december manicure, gelnagels en gellac
- op kerst- en oudejaarsavond is Esthetiek Charlotte tot 18u30 geopend om iedereen gemaquilleerd te krijgen vooraleer de feesten beginnen.

Groetjes,

Charlotte

Photos from Esthetiek Charlotte's post 28/04/2014

HELP!!!
Weet jij nog welke make-up je moet gebruiken voor het aankomende communiefeest? Ook last om de juiste lippenstift of oogschaduw te vinden?

Twijfel niet meer en laat het over aan de ervaring van Esthetiek Charlotte.

Een avondje uit, een communie- of lentefeest, of misschien wel een trouwfeest ... Esthetiek Charlotte geeft jou gezicht een extra dimensie. Een klein beetje make up, op een goede manier aangebracht en passend bij jou kledij maakt al een wereld van verschil.

Zowel thuis als aan huis. Om er altijd goed uit te zien kan er ook op zondag, vlak voor uw feest, gemaquilleerd worden.

25/12/2013

Esthetiek Charlotte wenst u en uw familie een zalige kerstdag!

Timeline photos 26/09/2013

De nieuwe actie bij Esthetiek Charlotte.

25/09/2013

Beste klant,

Morgen komt de aankondiging van een nieuwe actie bij Esthetiek Charlotte.

Tot morgen!

Wilt u dat uw bedrijf hét Nagelsalon in Zuienkerke wordt?
Klik hier om uitgelicht te worden.

Telefoon

Adres


Nieuwe Steenweg 16
Zuienkerke
8377

Openingstijden

Maandag 08:30 - 17:00
Dinsdag 08:30 - 22:00
Donderdag 08:30 - 18:00
Vrijdag 08:30 - 22:00
Zaterdag 08:30 - 16:00

Andere Nagelstudio's in Zuienkerke (alles zien)
BOO-Té BOO-Té
Oude Molenweg 3
Zuienkerke, 8377

BOO-Té By Anaïs • Nail Treatments • Pédicure • Brows • Waxing Enkel op afspraak!

Pink Studio Pink Studio
Blankenbergse Steenweg 84
Zuienkerke, 8380

Pink Studio The place where We make Your beauty shine* 0476/62.73.07