Justyna Wojtyś make up

Justyna Wojtyś make up

Udostępnij

Zapraszam na makijaże okolicznościowe, sesje beauty, lekcje makijażu, plenery. Nawiążę współpracę z fotografami, fryzjerami i modelkami. dyplomowana wizażystka

Zachęcam do kontaktu! :-)

22/11/2022

Edit: w Sylwestra na makijaż jest wolna godz. 14.30. Gwarantuję, że efekt utrzyma się do rana 😉

Halo halo! 😀 Jeśli ktoś jeszcze mnie pamięta, to informuję że nadal wykonuję makijaże okolicznościowe, choć w mocno okrojonej ilości 😉 Gdyby jednak ktoś chciał się umówić na malowanki andrzejkowe lub sylwestrowe, to jest taka możliwość 😊 Zapraszam!

21/01/2022

Piąteczek, karnawał 🎉🎆🥂Dzięki Pani Monice udostępniam takie piękne zdjęcie moich cudownych Klientek w makijażach sylwestrowych😍 To była prawdziwa przyjemność spotkać się wtedy z Wami! ❤️

13/01/2022

Sezon studniówkowy czas, start! 🏁 Nie panikuj, zdążysz 😉 🚀

11/01/2022

Jak miło dostawać takie wiadomości 😍🥰❤️ Dziękuję za Wasze zaufanie! 🌷

01/01/2022

Dzień dobry w Nowym Roku! ❤️ 🎉 Jak tam Wasze postanowienia? Jeszcze są czy już po herbatce? 😎 Życzę Wam samych pięknych dni i wspaniałych przeżyć!💞

Zapraszam do zapisów na makijaże studniówkowe i karnawałowe, pomału zapełnia się też kalendarz na sezon ślubny 😊🎆🎉

28/12/2021

Sylwester last minute? A może po prostu masz ochotę zaszaleć i zrobić coś dla siebie? Zasłużyłaś na piękny makijaż 🥰💗 Zadzwoń, pomogę 💞🎅

19/09/2021

Na pewno dotarła już do Was ta straszna wiadomość. Mimo tego, że nie potrafię powstrzymać łez, to bardzo chcę Wam podziękować za zaangażowanie i pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty na leczenie Hani. Wiele z Was zakupiło usługę makijażu u mnie i mimo, że pandemia czasem pozmieniała plany i uniemożliwiła realizację, to jeśli tylko będę mogła spełnić Wasze potrzeby w tym zakresie, wiecie jak mnie znaleźć. Nie zapomnę tego wspaniałego czasu. Dzięki Hani poznałam cudownych ludzi i odnowiłam kontakt z tymi, których przez lata nie widziałam. Czuję ogromną wdzięczność, chociaż po ludzku serce pęka. ❤️

Kochani,

tą niedzielę zapamiętamy do końca życia💔 To dzień w którym łzy płyną nam strumieniami, a nasze serca rozpadły się na kawałki💔.Dzisiaj Hania odeszła do ponoć tego lepszego świata 🖤🖤
Poniższy tekst przygotowaliśmy dwa tygodnie temu. Nie mieliśmy odwagi go opublikować, ale myślimy, że teraz już możemy 💔

Chciałabym Wam przekazać same dobre wiadomości… jednak nie mogę, bo takowych nie mam…Powinniście się tego dowiedzieć od nas, bo jesteście częścią mojej walki, i chcę, żebyście byli z nami w tej trudnej chwili.
Niedawno miałam robione badania i niestety ale okazało się, że mam guzy na wątrobie. Są to przerzuty mojej choroby z którą walczę od dawna i niestety ale nie zostało mi wiele czasu. Dlatego chciałabym Wam raz jeszcze powiedzieć jak bardzo wszyscy jesteście dla mnie Ważni i jak wiele każdy z Was dla mnie zrobił. Jeśli ktoś nawet przez chwilkę pomyśli „i po co to wszystko było” to ja dziś mówię - warto było. Dzięki Wam byłam dłużej z moją siostrą, z rodzicami, rodziną. Naprawdę bardzo się starałam pokonać chorobę ale ona okazała się silniejsza, i mimo iż byłam taka dzielna, to przegrałam tą walkę 😔.
Ten ostatni czas był taki piekny, wrócił do mnie śmiech dziecka, usiadłam sama na moim fotelu księżniczki i już nawet o mały włos pożegnałam tą okropną sondę do karmienia, bo tak zaczęłam pieknie jeść, ale on znowu mnie zaskoczył i powrócił. Jestem w domu, z najbliższymi, i teraz to jest najważniejsze. Bądźcie ze mną w modlitwie i mam do Was jedną wielką prośbę - dajcie siłę moim rodzicom i bliskim. Oni starają się bardzo przy mnie nie płakać, wspierać mnie, przytulać i kochać z całych sił, ale ja wiem, że po wszystkim rozpadną się na kawałki. Proszę Was również o to żebyście obiecali mi, że nie będziecie się przejmować głupotami i będziecie doceniać każdy dzień, będziecie się dużo uśmiechać i każdą porażkę w życiu będziecie umieli przyjąć z uśmiechem, bo pamiętajcie, liczą się tylko rodzina i zdrowie.

Chciałabym żebym mogła napisać cos innego, ale niestety jest jak jest. Mówi się, że piekło na ziemi jest wtedy, gdy widzisz jak tracisz kogoś, kogo kochasz ale nic nie możesz z tym zrobić....😢💓

Dziś o 9.30 odeszła nasza mała Hanulka, wojowniczka, za którą walczyliście razem z nami.

05/08/2021

Drogie Klientki! Szanujmy się nawzajem. Jeżeli wiecie, że nie przyjdziecie na makijaż, informujcie o tym wcześniej, a nie wieczór przed usługą i to tylko dlatego, że potwierdzam smsem termin. W sytuacji, gdybym to ja odwołała makijaż w taki sam sposób, fala hejtu sięgałaby dachu najwyższego budynku w Kielcach. Czasem czuję się naprawdę bezradna w obliczu braku empatii do drugiego człowieka. Jednocześnie dziękuję znakomitej większości Pań, które z pełną odpowiedzialnością podchodzą do naszych uzgodnień.

Photos from Justyna Wojtyś make up's post 23/12/2020

Dziękuję za to, że w tym zwariowanym roku chciałyście oddać swoje piękne twarze w moje ręce. 🙏 ❤️
Życząc Wam wszystkiego co najlepsze, chciałabym aby nowy, lepszy rok przyniósł same powody do radości i mnóstwo szczęścia dla Was i Waszych Bliskich! 🌲🎉💌
Dołączam zdjęcia od Kingi, najbardziej uśmiechniętej Panny Młodej 2020 😃 🤩😍

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Gabinet Kosmetyczny w Kielce?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Adres

Kielce