ApteMinka
Farmacja, zdrowie, pielęgnacja, doradztwo farmaceutyczne
„W pierwszej kolejności dbaj o siebie, inaczej nie będziesz miał czego dać innym. Dbanie o siebie to nie egoizm, to konieczność. Nie możesz nalać z pustego dzbana."
Autor nieznany.
Znaleziony cytat w internecie, spodobał mi się , więc dodaję ten cytat u siebie, bardzo często gonimy w życiu i zapominamy o nas samych.
💊Jestem farmaceutą z wieloletnim stażem pracy w różnych aptekach. Lubię moją pracę i staram się indywidualnie podchodzić do każdego pacjenta.💊
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.