De Schaar
Kapsalon voor zowel Damens , Heren en kinderen
Morgenvoormiddag 2 plaatsjes vrij gekomen voor knippen en bruchen. Om 10 uur en om 11 uur. Voor de snelle beslissers. Reageer hieronder.
Groetjes Vanessa
Lieve klanten.
Vanaf morgen is het kapsalon terug volledig open. Ben volledig herstelt . Morgen nog 1 plaatsje vrij voor de snelle beslissers.
Vele groetjes Vanessa
26/08/2026
Operatie is vlot verlopen gisteren. Nu nog een weekje herstel en dan kunnen we er vanaf 3/9 terug invliegen. Vele groetjes Vanessa
19/08/2026
Nog eentje die ik zeker moest delen. Hele naturele baleyage . lotte.vermeir
Lieve klanten.
Ik ben thuis en ga morgen terug beginnen werken. Jammer genoeg is het maar van korte duur want ik moet op dinsdag 25/8 terug onder het mes. Dus deze week is kapsalon nog open volgende week zal het een weekje dicht zijn.
Iedereen word op de hoogte gebracht en afspraak word ik overleg verplaatst.
Bedankt voor begrip!
Vele groetjes Vanessa
14/08/2026
Het salon zal gesloten zijn tot en met maandag. Spoedopname met een kleine dringende ingreep. Voor afspraken of verplaatsingen van afspraken worden jullie persoonlijk gecontacteerd. Groetjes
04/08/2026
Info aan al de klanten die over kruispunt Mechelse poort moeten rijden voor naar kapsalon te kunnen komen. Gaat in de week van 17/8 een volledige omleiding moeten volgen. Gelieve hier rekening mee te houden en zeker op tijd te vertrekken want te laat komen is een hinder voor mijn agenda!!! Denk je dat je liever je afspraak verplaats dan is dit zeker en vast mogelijk.
Hieronder de info!
30/07/2026
Lang geleden nog eens iets gepost. Maar steeds vergeet ik foto te maken.
Volgende week laatste weekje open voor verlof. Er zijn nog enkele plaatsjes. Wees snel.
Groetjes
27/06/2026
Zomer snit en kleur.
Klik hier om uitgelicht te worden.
Type
Telefoon
Website
Adres
Bevrijdingslaan 105
Appels
9200
Openingstijden
| Dinsdag | 09:00 - 14:30 |
| Woensdag | 09:00 - 12:00 |
| Donderdag | 09:00 - 12:00 |
| 14:00 - 19:00 | |
| Vrijdag | 09:00 - 12:00 |
| 13:00 - 17:00 | |
| Zaterdag | 08:00 - 14:30 |
Meldingen
Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer De Schaar nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.