The new challenge

The new challenge

Delen

Contactgegevens, kaart en routebeschrijving, contactformulier, openingstijden, diensten, beoordelingen, foto's, video's en aankondigingen van The new challenge, Gezondheid/Schoonheid, Brugge.

20/09/2026

Oktober: een bijzondere wandelmaand!!!

Oktober wordt voor mij een beetje speciaal, want dan stap ik opnieuw mee met de Roze Mars, initiatief van Pink Ribbon.

Op 3 en 17 Oktober wandelen we zoals altijd op een traag, toegankelijk ritme en maken we een tocht van ongeveer 5 km — ideaal voor iedereen die graag mee wil bewegen.

Voor wie een mooi initiatief wil steunen, kan je nog altijd inschrijven voor de Roze Mars.
Wie liever steunt zonder mee te wandelen, kan dat ook via de link hieronder:

https://pinksupport.pink-ribbon.be/fundraisers/rikaseynaeve/the-pink-walk-oct-26

Samen zetten we onze stappen voor een goed doel.

20/09/2026

Op 5 september gingen we op pad en vonden we:

een wagentje dat meteen de vraag opriep: is dit misschien een dieseltje?

heerlijke druiven langs de weg

en natuurlijk onze alom bekende tuiktank, die ondertussen een vaste waarde is geworden tijdens onze wandelingen.

Op 19 september hielden we het eenvoudiger, maar minstens even charmant:
we ontdekten een prachtige eikenboom, die ons even deed stilstaan bij hoe mooi de natuur kan zijn.

Twee wandelingen, veel plezier, fijne gesprekken en opnieuw een reeks verrassingen die ons deden glimlachen.

Zin om volgende maand ook eens mee te wandelen?
Noteer dan alvast 3 en 17 oktober in jullie agenda.
We trekken opnieuw op pad voor twee fijne wandelingen, in rustig tempo en met nieuwe ontdekkingen onderweg. Iedereen welkom om mee te genieten.

31/08/2026

In september zetten we opnieuw onze beste beentjes voor!
Dan organiseren we twee opnieuw toegankelijke, gezellige wandelingen voor iedereen die houdt van frisse lucht, beweging en een vleugje ontspanning.

Ons tempo blijft rustig en haalbaar, ideaal voor beginners, herstarters of wie gewoon graag op een ontspannen manier wil genieten van de omgeving.

Wil jij je energie boosten, nieuwe mensen ontmoeten of gewoon even tijd voor jezelf nemen?
Sluit je aan en wandel met ons mee — iedereen welkom!

📅 5 & 19 september
🕙 Start: 10 uur
📍 Parking Theophiel Toyeplein

Photos from The new challenge's post 28/08/2026
Photos from The new challenge's post 10/08/2026

STEUN PINK RIBBON
Tijdens onze tweedehandsverkoop. Kom zeker een kijkje nemen.

Ontdek wat er allemaal te koop staat : Tupperware, planten, boeken en nog veel meer...

Wil je enkel een donatie doen, dat kan ook via onderstaande link.

Door een donatie te geven, groot of klein, ben ik weer een stapje dichter bij mijn doel. Een dikke dankjewel voor je steun namens mij en het Pink Ribbon-team!

https://pinksupport.pink-ribbon.be/fundraisers/rikaseynaeve/start-the-new-challenge/

13/07/2026
Photos from The new challenge's post 21/06/2026

🌞 Zomerse wandelupdate
In juli en augustus nemen we efkes een korte pauze. Daarom gaan de wandelingen niet door op 18 juli, 1 augustus en 15 augustus.
Maar geen zorgen: we blijven actief!
We wandelen wél op 4 juli en 22 augustus — twee mooie momenten om samen te genieten van de natuur.

Omdat het in deze periode wat warmer is, vertrekken we om 9 uur in plaats van 10 uur.
📍 Vertrekplaats: parking Theophiel Toyeplein, Zwevegem.

Zoals altijd stappen we op een rustig tempo, zodat iedereen — ook wie zelden of nooit wandelt — zich welkom voelt. Onze tocht blijft ongeveer 5 km, ideaal om de dag goed te starten en toch ontspannen te blijven.

Zin om mee te stappen? Je bent van harte welkom 🌿✨

21/06/2026

🌞 Zomerse wandelmomenten
Twee heerlijke wandelingen op 6 en 20 juni 2026, met zon op onze huid en nieuwsgierigheid in onze rugzak. Zoals altijd gingen we op pad met één missie: de letters N en W ontdekken in de natuur.
En opnieuw heeft de natuur ons niet teleurgesteld.

We vonden natuurlijke kunsttaferelen, wilde bloemen in volle bloei en leuke wandelwegels die ons even deden vergeten hoe snel de wereld draait.
Soms moet je niet verder zoeken dan een zomerse dag en een goed paar wandelschoenen om iets moois te vinden.

Op naar de volgende ontdekkingstocht 🌿✨

📅Noteer alvast 4 juli en 22 augustus in jullie agenda.
⏰Door de zomerse temperatuur vertrekken we NIET om 10.00 uur maar om 9.00 uur.

21/06/2026

☀️ Wat betekent de langste dag precies?
De zomerzonnewende is het moment waarop de zon haar hoogste punt aan de hemel bereikt. Daardoor is de tijd tussen zonsopkomst en zonsondergang het langst.

In Nederland en België hebben we rond 21 juni ongeveer 16,5 tot 17 uur daglicht. Hoe noordelijker je woont, hoe langer de dag.

Vanaf de dag erna worden de dagen heel langzaam weer korter—in het begin slechts een fractie van een seconde.

🌿 Begin van de zomer
Astronomisch gezien begint de zomer op het moment van de zonnewende. Dat is meestal 21 juni, soms 20 juni in schrikkeljaren.

Hoewel dit het officiële begin is, valt de warmste periode vaak pas weken later, omdat de aarde tijd nodig heeft om op te warmen.

🔭 Waarom gebeurt dit?
De aarde staat 23,4° gekanteld op haar as. Daardoor helt het noordelijk halfrond in juni maximaal naar de zon toe.

De zonnestralen leggen dan een kortere weg door de atmosfeer af, waardoor we meer licht en warmte ontvangen.

🔥 Tradities en betekenis
In veel culturen wordt dit moment gevierd als midzomer of Sint-Jan (24 juni). Historisch gezien is dat hét midzomerfeest, ook al valt de echte zonnewende soms een paar dagen eerder.

Spiritueel wordt de langste dag gezien als een moment van overvloed, reflectie en dankbaarheid: het licht bereikt zijn hoogtepunt, maar vanaf nu begint de weg terug naar de donkere maanden.

30/05/2026

In Juni hebben we opnieuw 2 prachtige wandelingen voorzien.
Zin om mee te gaan? Kom dan zeker eens langs.

📆Op zaterdag 6 en 20 Juni 2026.
🕙We vertrekken stipt om 10.00 uur.
📍 Aan de parking Theophiel Toyeplein.
We houden het tempo heel rustig, ideaal voor beginners of wie al lang niet meer gewandeld heeft.

In mei wandelde we niet alleen voor onze gezondheid, maar ook in het teken van de Roze Mars van Pink Ribbon.
Waarvoor ik iedereen nog eens wil bedanken voor alle steun.
🩷🩷🩷

Wilt u dat uw bedrijf hét hoogst genoteerde Schoonheidssalon in Brugge wordt?
Klik hier om uitgelicht te worden.

Website

Adres


Brugge