Nailuxe
U kan bij ons terecht voor het plaatsen van gelnagels, gellak en wimperextensions. Enkel op afspraak!
12/04/2026
Lieve klantjes ๐
Vanaf 1 mei zal er een kleine prijsaanpassing plaatsvinden.
Deze aanpassing is nodig omdat na het hele TPO gebeuren de aankoop van mijn producten duurder werd en ik graag met dezelfde kwalitatieve producten blijf werken. โจ
Bedankt voor jullie vertrouwen en steun, dat betekent enorm veel voor mij ๐
Liefs Shauny ๐
02/10/2024
๐๐ค๐
15/09/2024
โจ BOOKINGS ARE OPEN! โจ
Goed nieuws! De agenda voor de feestdagen werd zonet online geopend! ๐๐
Wil je zeker zijn van een plaatsje? Boek dan tijdig om teleurstelling te voorkomen. Vol = vol
Klik op de link hieronder om jouw afspraak vast te leggen. ๐
https://nailuxe-1.salonized.com/widget_bookings/new
Zoals de meeste van jullie wel al weten begon het de laatste weken voor mij nogal zwaar te worden om mijn voltijdse job en mijn bijberoep te combineren, daarom zijn er vanaf nu enkele aanpassingen:
โ๏ธ Ik werk enkel nog 1 op de 2 zaterdagen (door mijn verlof of feestdagen kan dit soms nog wijzigen)
โ๏ธ Sinds vorige week is er een online agenda. Het is de bedoeling dat iedereen nu hier zijn afspraken inboekt, verplaatst of indien nodig annuleert. (Dit geeft mij hopelijk wat meer ademruimte waardoor ik niet elke avond nog een hoop berichtjes dient te beantwoorden๐ค๐ป) Ook ontvang je de dag voor je afspraak ook nog eens een herinnering zodat er minder afspraken worden vergeten.
Let op vol is echt vol!
๐
De agenda staat telkens open voor de komende 3 maand.
โผ๏ธ Boeken kan via: https://nailuxe-1.salonized.com/widget_bookings/new
07/04/2024
De agenda voor de zomer staat sinds dit weekend open.
Wacht zeker niet te lang om vrije plaatsen te claimen want de zomer gaat weer heeeeel druk worden en er kunnen geen extra vrije plaatsen bij komen.
Liefs Shauny ๐ธ
Wij zijn gesloten:
21 juli t.e.m. 2 augustus
10 augustus
15 augustus t.e.m. 19 augustus
16/03/2024
Orange is my happy color ๐งก
02/03/2024
๐ฉท๐๐ฉท๐๐ฉท๐
25/02/2024
Ik ben er even tussenuit ๐โ๏ธ
Berichtjes worden na 1 maart terug beantwoord.
12/01/2024
๐ธ MODELLEN GEZOCHT VOOR WIMPEREXTENSIONS VOLUME ๐ธ
Ik heb onlangs mijn certificaat voor wimperextensions volume behaald.
Nu ben ik op zoek naar dames die model willen liggen voor een nieuw set, dit om te oefenen op mijn snelheid en techniek.
๐ถ โฌ25,00
๐Buggenhout
๐
Zaterdagen (andere dagen zijn eventueel ook mogelijk)
๐ธ Toestemming voor het maken van fotoโs/filmpjes
๐ด Geen probleem om lang stil te liggen
๐ Bij vragen/interesse stuur een berichtje of reactie hieronder ๐
04/01/2024
Liefste klantjes,
Na 2 jaar uitstel ben ik dan toch genoodzaakt om vanaf 1 februari 2024 een prijsverhoging door te voeren.
Ik hoop jullie in dit nieuwe jaar weer massaal te mogen ontvangen zodat we een hoop leuke nagels mogen bedenken of om mijn techniek in het plaatsen van wimpers te verfijnen.
Liefs Shauny ๐ธ
Klik hier om uitgelicht te worden.
Adres
Stationsstraat 16
Buggenhout
9255
Openingstijden
| Maandag | 17:00 - 21:00 |
| Dinsdag | 17:00 - 21:00 |
| Woensdag | 17:00 - 21:00 |
| Donderdag | 17:00 - 21:00 |
| Vrijdag | 17:00 - 21:00 |
| Zaterdag | 09:00 - 16:00 |