MONA’telier
M O N A ‘ T E L I E R Mona, mon ongle artistique, is ontstaan vanuit mijn passie voor kunstnagels.
Na enkele jaren actief te zijn als vertegenwoordigster van het nagelverzorgingsmerk "alessandro", heb ik beslist om met dit merk verder te gaan in mijn salon. Omdat de technieken binnen de nagelstyling en nailart niet stil staan, school ik me regelmatig bij. Op deze manier blijf ik up-to-date en lever ik steeds een mooi resultaat af. Voor meer informatie of een afspraak mag u mij steeds contacteren!
21/07/2024
Lieve, lieve klanten
Na 12 prachtige jaren als nagelstyliste heb ik besloten dat het tijd is om een paar veranderingen door te voeren. Mijn werk geeft me enorm veel voldoening, dat was in 2012 zo en dat is vandaag nog steeds! Maar ik merk dat het zwaar wordt en mijn privéleven eronder lijdt. Daarnaast zal ik dit jaar ouder worden dan mijn mama ooit werd, net dat heeft me écht aan het denken gezet…
Het leven bestaat uit meer dan alleen werken. Daarom heb ik besloten om mijn werktijden te verminderen zodat ik meer tijd kan doorbrengen met mijn gezin, met mijn lieve Cocootje die veel te snel groeit en weer wat meer tijd heb voor mezelf💆🏼♀️. Daarnaast is er ons omaatje die dit jaar 90 wordt, ook met en van haar wil ik nog zo hard mogelijk genieten.
Om deze veranderingen mogelijk te maken, zal ik me strikter houden aan de openingstijden. Afspraken kunnen en mogen ruim op voorhand vastgelegd worden. Alvast bedankt om hiermee rekening te houden!
Daarnaast zal ik mijn prijzen verhogen vanaf september. Dit om de balans tussen werk en privéleven beter te bewaren zonder in te boeten op de kwaliteit van mijn werk.
Concreet betekent dit het volgende:
- €50 gellak
- €62 gel
- €40 hennabrows
Heb ik meer tijd nodig voor jouw nagels owv lengte, vorm, vormverandering, nailart,… dan komt er €5 per kwartier bij.
Ik begrijp dat deze prijsverhoging niet voor iedereen haalbaar is, je dit niet wil betalen voor nagels,… Mocht je besluiten om te stoppen met nagels of om naar een andere styliste te gaan, dan heb ik daar uiteraard alle begrip voor!! Reeds gemaakte afspraken mogen en kunnen zonder probleem geannuleerd worden, en niemand hoeft zich daarover verveeld of slecht te voelen.
Ik wil jullie bedanken voor jullie begrip en voor het vertrouwen dat jullie al die jaren in mij hadden. Ik kijk ernaar uit om jullie nog steeds te mogen verwelkomen, maar dan onder omstandigheden die beter haalbaar zijn.
14/09/2023
Frenchie 🧡
29/08/2023
Valt het op dat ik into smileys, heel veel kleur en motiefjes ben 🤩?!
27/08/2023
SMILLEEEE!
18/08/2023
My happy nails ☻!
-> 30min - €15 extra 🌸
11/05/2023
Ondanks het weer, zijn wij al een hele tijd in een héél erg kleurrijke bui!
11/12/2022
En of we zin hebben in winternails!
31/08/2022
UPSIDE DOWN 🧡
10/08/2022
Goodmorning 🐮!
21/07/2022
Nail trends summer 2022 💁🏼♀️
nailart
Deze set is prolaq en €45, voor gel wordt het €55.
17/06/2022
Happy fridaayyyyy ッ!
Klik hier om uitgelicht te worden.
Type
Website
Adres
Smallerijt 38
Geel
2440