Beauty And The Nails
BE07955X91x1 - boek je afspraak online
21/05/2026
Tijdens de zomer durven de klanten al sneller wat fleuriger gaan, vind je een full color toch net té? Dan kan je ook kiezen om je french in een tintje te steken 🥰 op de foto een heel zachte roze french , iedereen is er fan van!
Maak vlot je afspraak via onze website ☀️ & mail me gerust bij vragen via [email protected]
Hoe zag mijn eerste “probeer dagje” eruit ?! Wel , Watch & enjoy! 🥰
Reeel opgenomen tussen de nagels & de Pampers , letterlijk & figuurlijk 🥰🤭 ik hou van mama zijn 🥰🥰🥰
Tot een volgende vlogje 🥰
28/04/2026
SLUITEN WE DEZE ZOMER??!! 😱
Dé GROTE vraag van elk jaar. Sluiten jullie tijdens de zomer? Het antwoord hierop is ‘Neen, we zullen doorheen de zomer open blijven muv feestdagen’. Joepieee!! Dat wilt dus zeggen dat je de volledige zomer kan inplannen bij ons maar tijdig inboeken blijft een MUST!
We proberen zoveel mogelijk extra uren toe te voegen in de mate van het mogelijke. Last minute zullen we hier en daar extra tijdsblokken toevoegen.
De wachtlijst invullen is dus een echte aanrader!
Maar dat is niet alles, vanaf 1 mei schakelen we over naar een nieuw boekingssysteem. Dus alle afspraken vanaf 1 mei zullen via dat systeem verlopen. Het kan dus zijn dat je een nieuwe bevestiging ontvangt van je reeds gemaakte afspraak.
De correcte link om in te boeken zal vanaf 1 mei te vinden zijn op onze website alsook in onze link in bio.
Is er iets niet duidelijk tijdens het boeken via het nieuwe systeem? Laat het ons gerust weten of mail je vraag naar [email protected]
Tot binnenkort, tijdens de zomerdrukte!
Beauty and the Nails
Klik hier om uitgelicht te worden.
Type
Adres
Dampoortstraat 91
Ghent
9000
Openingstijden
| Maandag | 08:00 - 18:00 |
| Dinsdag | 08:00 - 18:00 |
| Woensdag | 09:00 - 17:00 |
| Donderdag | 09:00 - 17:00 |
| Vrijdag | 09:00 - 17:00 |
| Zaterdag | 09:00 - 17:00 |