BenedictusPoort HBO 5 Verpleegkunde

BenedictusPoort HBO 5 Verpleegkunde

Delen

07/10/2025

Volg onze nieuwe facebook voor leuke foto’s van al onze activiteiten 🥰

https://www.facebook.com/share/1CcNUoZxvn/?mibextid=wwXIfr

Verpleegkunde Benedictuspoort Onze kleinschalige campus ligt midden in een groene omgeving. Een plaats waar je jezelf mag zijn en waar samen wordt zorg gedragen voor elkaar.

30/09/2025

Vergeten jullie onze nieuwe pagina niet te volgen? 🎉

Verpleegkunde Benedictuspoort Onze kleinschalige campus ligt midden in een groene omgeving. Een plaats waar je jezelf mag zijn en waar samen wordt zorg gedragen voor elkaar.

26/09/2025

We hebben een nieuwe facebookpagina!
Schakelen jullie allemaal mee over?

https://www.facebook.com/share/19D8YfmCxc/?mibextid=wwXIfr

Verpleegkunde Benedictuspoort Onze kleinschalige campus ligt midden in een groene omgeving. Een plaats waar je jezelf mag zijn en waar samen wordt zorg gedragen voor elkaar.

Photos from BenedictusPoort HBO 5 Verpleegkunde's post 26/09/2025

Ondertussen in semester 1: teambuildingsopdrachten vol samenwerking, plezier en nieuwe connecties! 💪🤝

Photos from BenedictusPoort HBO 5 Verpleegkunde's post 26/09/2025

Onze cursisten zijn terug van een onvergetelijke ervaring!
Esmée en Emile, twee gemotiveerde cursisten van BenedictusPoort, keerden onlangs terug van hun buitenlandse stage in Benin.

💪 Samen met het team van vzw Revive namen ze deel aan een intens en waardevol medische missie. Tijdens deze unieke stage hebben ze meegeholpen aan maar liefst 81 operaties – een indrukwekkende prestatie waar we ontzettend trots op zijn!

👏 Deze ervaring was niet alleen leerrijk, maar ook bijzonder verrijkend op menselijk vlak. Dikke proficiat aan Esmée en Emile voor hun inzet, enthousiasme en doorzettingsvermogen!

Photos from BenedictusPoort HBO 5 Verpleegkunde's post 23/09/2025

Vandaag kregen onze cursisten OGG in de opleiding basisverpleegkunde een boeiende uiteenzetting over negatieve druk therapie door een gastspreker. 👩‍⚕️👨‍⚕️

Photos from BenedictusPoort HBO 5 Verpleegkunde's post 16/09/2025

Vandaag was een bijzondere dag voor onze cursisten semester 1!
Ze mochten in residentie Vroonstalle voor het eerst hun technieken inoefenen. Een mooie stap van theorie naar praktijk, met veel enthousiasme en leergierigheid. 👩‍⚕️👨‍⚕️

Photos from BenedictusPoort HBO 5 Verpleegkunde's post 14/09/2025

✨ Semester 1 ✨
Voorbereiding op stage: hygiënische zorgen & detailzorgen 🩺📚

11/09/2025

Volgen jullie onze instagram al??

Photos from BenedictusPoort HBO 5 Verpleegkunde's post 11/09/2025

🩹 Gastspreker in de module OGG 🩹

Onze cursisten Basisverpleegkunde kregen vandaag een inspirerende sessie rond chronische wondzorg.

De gastspreker bracht niet alleen heel wat kennis en praktijkvoorbeelden mee, maar ook verschillende wondverbanden om van dichtbij te bekijken. Zo konden de cursisten meteen ervaren welke materialen er allemaal bestaan en hoe ze in de praktijk toegepast worden.

Een boeiende en leerrijke namiddag die onze toekomstige verpleegkundigen weer een stap dichter bij het werkveld bracht! 🌟

Photos from BenedictusPoort HBO 5 Verpleegkunde's post 10/09/2025

🌍 Onze cursisten in Benin! 🩺✈️🇧🇯
Esmée en Emile, cursisten van het graduaat Basisverpleegkunde, zijn goed gestart met hun buitenlandse stage in Benin! 💪

Elke dag zetten ze zich in op de werkvloer en helpen ze actief mee bij tal van operaties, waarbij ze zorgen dat alles vlot en veilig verloopt. Een unieke en leerrijke ervaring in een totaal andere zorgcontext! 👩‍⚕️🧑‍⚕️

We zijn enorm trots op hun inzet en enthousiasme!

05/09/2025

2 van onze cursisten vertrekken morgen op buitenlandse stage. Volgen jullie hen ook?

Wilt u dat uw bedrijf hét hoogst genoteerde Schoonheidssalon in Ghent wordt?
Klik hier om uitgelicht te worden.

Telefoon

Adres


Ebergiste De Deynestraat 2
Ghent
9000