PinkOrange
Visagie - Hairstyling - Kleuranalyse
Workshops - Opleiding - Events
Bridal - Kids - Fashion
PinkOrange, een nieuwe hippe start-up geleid door tw
PinkOrange, een nieuwe hippe start-up geleid door twee zussen, die het laatste jaar hun CV hebben geüpdate met allerlei creatieve cursussen en opleidingen. Meer bepaald Visagie, Hairstyling en Kleuranalyse. Met PinkOrange willen ze een nieuwe weg inslaan waarmee ze heel wat klanten gelukkig willen maken!
18/06/2018
Op zoek naar een natuurlijk bruin kleurtje? De Natural Tanning Spray van "Marc Inbane" is de ideale oplossing! Zeer gemakkelijk te gebruiken en een natuurlijk mooi resultaat zonder vlekken!!! Bestel hem via PinkOrange!
Tutorial - Hoe gebruik je de MARC INBANE natural tanning spray
Bellapierre in promotie! -20%
- Foundation Cinnamon, -39,99€ nu voor 31,99€
- Compacte Foundation Ivory en Latte -44,99€ nu voor 35,99€
- BB Cream Light en Medium - 39,99€ nu voor 31,99€
- Blush Autumn Glow - 39,99€ nu voor 31,99€
- Lipgloss Vanilla sky - 14,99€ nu voor 11,99€
Leuk geschenkje voor onder de kerstboom!
09/08/2017
Karen en Toon en hun prachtige dochtertjes! *13/05/17* ❤️
08/08/2017
Tevreden klantje!
17/05/2017
Altijd leuk om fotootjes te ontvangen van tevreden bruidjes! 🎀
16/05/2017
Verwenactie voor Moederdag, event voor de Orange shop te Apen ! 🌸🌸🌸
16/05/2017
Prachtige bruid Karen!!
WIN WIN WIN, Was je een tevreden bruid, heb je genoten van een leuke workshop, heb je leuke tips en tricks ontvangen van PinkOrange?
Plaats een review op onze facebookpagina en maak kans op het winnen van een Bellapierre Oogschaduw! Winnaar wordt bekend gemaakt op 22 mei!
GO for it!!!!
08/05/2017
First bride! Make-up by PinkOrange. Ook de meisjes werden omgetoverd tot kleine prinsesjes!
Bridal time 👰🏻
Klik hier om uitgelicht te worden.
Categorie
Telefoon
Website
Adres
Lippeveld
Hamme
9220
Meldingen
Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer PinkOrange nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.