Kapsalon Knipmar
Kapsalon Knipmar te Wieze
30/06/2022
Beste klanten ,
het spijt me maar ik ben positief getest op Corona .
Hierdoor zal ik dus alle afspraken moeten annuleren tot en met woensdag 6 juli.
Groetjes Noortje
07/12/2021
❤️Dank je wel Joke❤️
Beste klanten, zoals jullie ongetwijfeld ook al hebben vernomen moeten wij vanaf zaterdag het kapsalon terug sluiten. Hoewel ik graag iedereen zou helpen staat mijn afsprakenboek jammer genoeg vol. Ik laat nog iets weten zodra ik zelf meer info heb en terug afspraken kan vastleggen.
Groetjes Noortje
06/02/2021
Beste klanten,
Momenteel ben ik bezig om iedereen die op de wachtlijst staat op te bellen.
Iedereen mag dus in de loop van de dag of maandag een telefoontje verwachten om een afspraak vast te leggen.
Wie nog niet op de wachtlijst staat kan me nog altijd een berichtje sturen.
Mag ik ook nog even vragen om de geldende regels zeker te blijven respecteren?
Aangezien er tussen elke klant 10 minuten tijd genomen wordt om de ruimte te ontsmetten is het heel belangrijk dat u stipt op tijd komt en eventueel buiten blijft wachten tot ik klaar ben.
Kom ook alleen, en spring niet binnen om een afspraak te maken maar telefooneer aub.
Stoffen maskers zijn nu verboden. Wie geen chirurgisch masker heeft kan er bij mij eentje kopen. Ontsmet zeker uw handen aan de ontsmettingszuil bij het binnenkomen en verlaten van het kapsalon.
Ik heb een speciale luchtreiniger gekocht die door middel van ionisatie en uvc-licht ook schimmels, bacteriën en virussen doodt. De beste bescherming blijft echter voldoende verluchting. Hou er dus rekening mee dat het fris kan zijn aangezien beide deuren op een kier zullen staan.
Koffie, koekjes,... zijn nog steeds verboden. Breng ook aub uw eigen drank niet mee.
Tot slot heb ik nog een wijziging doorgevoerd aan mijn prijslijst (eerste maal sinds de opening van het kapsalon in 2014).
Tot gauw!
22/01/2021
Beste klanten, omdat pas op 5 februari beslist wordt of we op 13 februari terug mogen openen hou ik voorlopig de wachtlijst aan. Op deze manier wil ik vermijden dat afspraken terug uitgesteld moeten worden en dat klanten die vooraan op de lijst staan bij een nieuw uitstel pas later aan de b***t komen. Ook bij de eerste sluiting heeft men de heropening enkele malen uitgesteld. U kan dus nog steeds bellen voor een plaats op de wachtlijst en iedereen mag gerust zijn dat hij/zij zo snel mogelijk aan de b***t komt. Hopelijk kan ik jullie dus vanaf 5 februari opbellen om afspraken vast te leggen vanaf 13 februari. Er zijn ook enkele nieuwe regels omtrent de mondmaskers en dergelijke, ik geef ze hier al even mee.
12/12/2020
Nog geen cadeau ideeën? Misschien heeft iedereen meer dan ooit een kappersb***t nodig in 2021. ❤️
15/09/2020
❤️ 🥰
02/07/2020
😍
02/07/2020
❤️❤️❤️
10/06/2020
❤️
09/06/2020
grey hair, don't care ❤️
09/06/2020
Voor en na 😍
Klik hier om uitgelicht te worden.
Type
Telefoon
Website
Adres
Kruisabeel 10
Lebbeke
9280