Pur'elle
“𝒴𝑜𝓊 𝓁𝑜𝓋𝑒 𝒾𝓉. 𝒲𝑒 𝓃𝒶𝒾𝓁 𝒾𝓉”
ɴᴀɪʟs • ʙʀᴏᴡs • ʟᴀsʜᴇs Ondernemingsnummer: 0721.918.441
02/09/2026
Lieve allemaal,
Even een klein berichtje om jullie iets te laten weten.. Vanaf 5 oktober is mijn man voor twee weken in Amerika voor zijn werk.. Dat betekent dat ik die periode eventjes alles alleen zal moeten doen & regelen..
Het kan dus zijn dat sommige afspraken misschien wat moeten veranderen of verplaatst worden.. Ik probeer natuurlijk zoveel mogelijk alles gewoon te laten doorgaan, maar ik hoop op jullie begrip mocht er toch iets wijzigen🧡
Alvast heel erg bedankt!
Liefs, Charissa
31/08/2026
Een vleugje wild, een beetje chic & helemaal haarzelf 🐆🤎
27/08/2026
Eind augustus vraagt gewoon om een vleugje roze💕
21/08/2026
Klassiek, maar met een gouden twist💛
14/08/2026
Handmade beauty on a tiny canvas✨
Behind the scenes of that perfect nailfie💛
Products: Yoshi Professional Nails
Producten verkrijgbaar bij: V Nails Machelen by Virginie Colart
11/08/2026
Inspired by V Nails Machelen by Virginie Colart 🧡
11/08/2026
Jammer dat tijdens mijn drukste periode er toch nog no shows zijn.. Klanten die willen komen, maar ik kan hun er niet tussen nemen omdat het zo druk is, ik ben niet enkel een zelfstandige, maar ook een mama die ook alles moet voorbereiden voor ik begin aan mijn werkdag.. Ik doe altijd mijn best om mensen toch nog te helpen waar ik kan, wederzijds respect & een vorm van vertrouwen is het begin van alles.. Hieronder nog eventjes mijn ‘kleine’ reminder incase mocht je niet kunnen komen op je gemaakte afspraak..
Liefs, Charissa
09/08/2026
Hi lieve allemaal!
Morgen terug aan het werk!
Batterijen opgeladen, hoofd leeg & vooral: terug met volle goesting.. Klaar om er weer stevig tegenaan te gaan!
Tot snel!
Liefs, Charissa💛
03/08/2026
Good lashes. Good mood. Good day💛
27/07/2026
Even offline..
Na een druk jaar is het tijd om even wat gas terug te nemen..
Tot en met 10 augustus ga ik genieten van mijn verlof & vooral van de tijd met mijn gezin..
Ik merk dat ik zelf ook even rust nodig heb. Mijn batterijtjes opladen, mijn hoofd leegmaken en wat minder bezig zijn met mijn gsm.. Af en toe zal ik zeker nog wel eens een verhaaltje posten, maar deze vakantie wil ik vooral volop genieten van het moment en van elkaar..
Soms heb je gewoon even nood aan rust, tijd voor jezelf en de mensen die het belangrijkst zijn.
Tot binnenkort💛
Cliquez ici pour obtenir votre annonce sponsorisée.
Catégorie
Contacter l'entreprise
Téléphone
Site Web
Adresse
Gaversesteenweg 658
Merelbeke
9820
Heures d'ouverture
| Lundi | 09:00 - 18:00 |
| Mardi | 09:00 - 18:00 |
| Jeudi | 09:00 - 18:00 |
| Vendredi | 09:00 - 18:00 |
| Samedi | 09:00 - 14:00 |
Notifications
Soyez le premier à savoir et laissez-nous vous envoyer un courriel lorsque Pur'elle publie des nouvelles et des promotions. Votre adresse e-mail ne sera pas utilisée à d'autres fins, et vous pouvez vous désabonner à tout moment.