Michèle Feyaerts / GlamM Team

Michèle Feyaerts / GlamM Team

Delen

MAKEUP - HAIR - STYLING - GRIME
NIEUW : !!! Extra skills : dames 40+!!!

Bruiden 40+
~ 25 jaar ervaring~
- guest speaker / GlamM team/ Bridal-beauty-fashion-fantasy / events-tv-editorial-workshops-makeovers / grime-bodyart Beauty / Fashion / Retro / Grime / Bodyart
Bridal - Events - Tv - Editorial - Publicity
Make-overs / Workshops

04/05/2026

Gewoon een berichtje sturen 😉
‼️Extra skills : DAMES 40+ ‼️

18/04/2026

Viviane straalt een rustige, ingetogen kracht uit. Een vrouw die haar leven lang eerder heeft gegeven dan genomen. In haar houding zit zachtheid, bijna voorzichtigheid, alsof ze de wereld altijd met respect heeft benaderd, misschien zelfs een beetje te voorzichtig.

Haar blik verraadt dat ze veel heeft gezien en gevoeld, maar dat ze nu, langzaam maar zeker, begint te kiezen voor zichzelf. Er hangt iets verfijnds rond haar, niet alleen in haar juwelen maar in de manier waarop ze ze draagt. Alsof elk detail telt en dat is ook hoe ze in het leven staat. “Warmte zit in het detail” is geen loze zin voor haar; het is zichtbaar in haar zorgzaamheid, in de kleine gebaren waarmee ze anderen raakt, vaak zonder dat ze het zelf doorheeft.

Maar er is een kantelpunt. Je voelt dat ze aan het loslaten is. Oude overtuigingen, misschien pijn, misschien het idee dat ze zich moet aanpassen of klein moet houden. Ze is altijd “te braaf” geweest voor een wereld die soms harder is dan zij, maar precies daar begint iets nieuws te groeien: het besef dat haar zachtheid geen zwakte is, maar een vorm van schoonheid.

En die schoonheid begint ze nu zelf te zien. Niet luid, niet plots, maar stil en gestaag, zoals zij is. In haar ogen verschijnt een subtiele trots, een voorzichtig zelfvertrouwen. Viviane is niet iemand die verandert in iemand anders; ze wordt eindelijk meer van wie ze altijd al was.

Mua: Micheèle Feyaerts
Fotografe: Gwenny Eeckels
Juwelen: New Mabani

11/04/2026

Conny zit ontspannen maar krachtig in beeld, met haar armen licht gekruist . Een houding die tegelijk zelfvertrouwen en openheid uitstraalt. Haar glimlach is oprecht en uitnodigend, precies het soort glimlach dat je meteen op je gemak stelt. Je ziet in haar ogen een sprankeling van levenslust en nieuwsgierigheid, alsof ze elk moment klaar is voor iets nieuws.
De juwelen die ze draagt versterken haar persoonlijkheid perfect. De gelaagde kettingen met ronde, vloeiende vormen vallen elegant over haar borst en trekken subtiel de aandacht zonder haar te overheersen. Ze lijken bijna een verlengstuk van haar energie: speels, dynamisch en toch stijlvol. De armband en de ring sluiten daar mooi bij aan, opvallend, maar gedragen met vanzelfsprekendheid, alsof ze gewoon bij haar horen.
De keuze voor zwart-wit maakt het geheel tijdloos en legt de nadruk op textuur, contrast en emotie. Hierdoor komen zowel haar expressie als de vormen van de juwelen extra sterk naar voren.
Alles samen voelt deze foto heel “echt” ,precies zoals haar levensmotto zegt. Geen geforceerde perfectie, maar een natuurlijke g***s die van binnenuit komt. Conny straalt niet alleen door wat ze draagt, maar vooral door wie ze is.

MUA: Michèle Feyaerts
Fotografe: Gwenny Eeckels
Juwelen: New Mabani
Model: Conny Aelbrecht

29/03/2026

Natacha belichaamt veerkracht. Achter haar zachte uitstraling schuilt een verhaal van doorzetten, van vallen en telkens opnieuw opstaan. Haar levensmotto: “er is niets verloren wat je nog niet hebt opgegeven” is niet enkel mooie zin, maar een waarheid die ze zelf heeft geleefd. Het gaf haar de kracht om haar eigen pad te kiezen en haar droom waar te maken als zelfstandige schoonheidsspecialiste.

In deze fotoshoot draagt ze juwelen die haar verhaal versterken. Geen oppervlakkige versiering, maar stukken die haar innerlijke kracht weerspiegelen. Ze vangen het licht zoals zij haar leven heeft leren omarmen: met zachtheid én vastberadenheid. Elk detail straalt zelfvertrouwen, elegantie en doorleefde schoonheid uit.

Deze juwelen zijn meer dan accessoires. Ze worden een verlengstuk van wie zij is—een vrouw die niet opgeeft, die groeit, en die vandaag straalt op haar eigen manier.

MUA: Michèle Feyaerts
Fotografe: Gwenny Eeckels
Juwelen: New Mabani

30/08/2025

Bijleren tijdens de job. Interessant !

𝐀𝐜𝐡𝐭𝐞𝐫 𝐝𝐞 𝐬𝐜𝐡𝐞𝐫𝐦𝐞𝐧 𝐛𝐢𝐣 𝐝𝐞 𝐩𝐨𝐝𝐜𝐚𝐬𝐭 “𝐒𝐭𝐫𝐞𝐬𝐬 𝐚𝐥𝐬 𝐁𝐅𝐅” 🎙️
Snoeren in de knoop, koffie op tafel, een grap tussendoor… en dan dat ene magische moment waarop de opname start.
👉 𝙑𝙖𝙣𝙖𝙛 𝙢𝙤𝙧𝙜𝙚𝙣 𝙬𝙚𝙠𝙚𝙡𝙞𝙟𝙠𝙨 𝙤𝙣𝙡𝙞𝙣𝙚!
Volg ons hier:
𝐓𝐢𝐤𝐭𝐨𝐤: https://lnkd.in/gBhsQazz
𝐘𝐨𝐮𝐭𝐮𝐛𝐞: https://lnkd.in/g8-mQfUd
𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐠𝐫𝐚𝐦: https://lnkd.in/gfZFy626

01/08/2025

Koop dus die lipstick 😉

Wilt u dat uw bedrijf hét hoogst genoteerde Schoonheidssalon in Aarschot wordt?
Klik hier om uitgelicht te worden.

Telefoon

Adres


Rommelaar 51
Aarschot
3202