Ashoka

Ashoka

Delen

Ayurvedische massages
Distributie Aloë Vera produkten en Komboecha SUPER ZUIVERINGSKUREN !!! Wordt distributeur en medewerker.

Laat je bij mij registreren op
www.aloevera-ashoka.be ( ashoka.flp.com) en je kan de produkten online kopen aan sterk verminderde prijzen. Meer nog: vraag om inlichtingen: Forever kan nog meer voor je betekenen. Ik ben altijd klaar voor de uitleg die je verdient.

02/05/2019

Zoek je een origineel kado voor Moederdag? Laat maar iets weten....

Photos 12/12/2018

Droge lippen in vriesweer, geen probleem met de aloë lips.

Door weer en wind biedt Aloe Lips uitkomst bij droge lippen!

Photos from Ashoka's post 15/06/2018

Ayurveda in Sri Lanka, spek voor mijne bek !!!

Photos 05/03/2018

Aloë Vera met Propolis: om je huid na de winter eens extra te verwennen.

Is jouw huid toe aan verzachting? En begint de vrieskou zijn tol te eisen op je huid? Dan is Aloe Propolis Creme een aanrader. De crème bevat aloë vera, bijenpropolis en kamille extracten en biedt verzachting, kalmeert en ondersteunt de huid optimaal. De perfecte beschermer.

Photos 25/01/2018

Photos from Ashoka's post 04/01/2018

Onthouden: 24/1/2018

In de bloemenzaak Tabloo Vivant ....

Photos from Ashoka's post 04/01/2018

DE KRACHT VAN ALOE VERA 24/1/2018
Bent u geïnteresseerd in alles waar u mooier maar ook innerlijk gezonder van wordt ?
Dan is deze workshop echt iets voor u.
Een aangename, ontspannende avond boordevol tips en
doe-activiteiten. Inschrijven bij www.tabloovivant.be
Tel: 051/ 69 07 49 Bloemenwinkel Wijnendalestraat Beveren.
Voor inlichtingen eveneens bij Lucrèce: 0498/ 11 40 86

Bekijk het filmpje van Linde, Eva en Bram voor onze warme actie 29/12/2017

Bedankt aan iedereen die tandpasta kocht voor de warmste week. Een speciaal bedankje van Linde, Eva en Bram.

Bekijk het filmpje van Linde, Eva en Bram voor onze warme actie

30/11/2017

Centro de Rehabilitacion Wasi Esperanza Wasi Esperanza es Centro de Rehabilitación Integral, especializada en la atención de niños, niñas y adolescentes con discapacidad física de sectores menos favorecidos, excluidos y discriminados por el Estado y la sociedad.

Photos 28/11/2017

Wil jij ook een frisse gladgeschoren huid? Dan mogen Aloe Shave & Gentleman's Pride niet ontbreken in jouw badkamer.
Aloe Shave bevat vele huidverzorgende ingrediënten die je een gladde, gehydrateerde en frisse huid geven na iedere scheerbeurt.... Schoon geschoren was nog nooit zo zacht als na het gebruik van Gentleman's Pride. Deze alcoholvrije aftershave balsem is verrijkt met aloë vera gel, vermindert het branderige gevoel na het scheren en hydrateert de huid.

Wilt u dat uw bedrijf hét hoogst genoteerde Schoonheidssalon in Roeselare wordt?
Klik hier om uitgelicht te worden.

Website

Adres


Gitsestraat 357
Roeselare
8800