Browsandink
Contactgegevens, kaart en routebeschrijving, contactformulier, openingstijden, diensten, beoordelingen, foto's, video's en aankondigingen van Browsandink, Wechelderzande.
#brows #wenkbrauwen #shaping #tinting #henna #hennabrows #powderbrows #browbarturnhout #permanentemakeup #wenkbrauwenverven #waxen #wenkbrauwenepileren #epileren #eyeliner #permanentemakeup #lipblush #makeup #pmu
16/01/2026
Lieve volger,
Sommige onder jullie hadden het misschien al door. Maar er beweegt niet veel meer op deze pagina.
Ik wil jullie graag op de hoogte brengen dat ik geen permanente make-up meer plaats.
Waarom? Soms komt er een moment om keuzes te maken. Mijn zaak is de laatste jaren heel hard gegroeid in de richting van tatoeëren. Ik heb er voor gekozen om mijn focus volledig hierop te leggen.
Ik wil graag iedereen bedanken voor de vele afspraken en de leuke babbels. Jullie zijn natuurlijk nog altijd welkom voor een fineline tattoo. Volg me zeker op mijn andere pagina. 🙏
Groetjes
Daniëlle
28/03/2025
Deze deepliner is net geplaatst. Vraag jij je af hoe je eruit ziet na de behandeling?
Je ziet een beetje zwelling. Net alsof je gehuild hebt. Dit gaat snel weer weg. En dan kan je extra genieten van je nieuwe Deepliner.
26/03/2025
Deepliner love
25/03/2025
Powderbrows net na de behandeling. ❤️
21/10/2024
Helemaal verliefd op deze zachte Shaded eyeliner 🥰
19/07/2024
🌴 ᕼᗴᒪᒪO! 👇
NU zaterdag komt Daniëlle een hele dag naar onze shop om fine line tattoos te plaatsen. ✌🏼🐚
Je kan kiezen uit heel wat voorbeeldjes of je eigen ontwerpje doorsturen naar Browsandink.
Zien wij jou zaterdag? 😎 naast de tattoos kan je nog SALE shoppen aan -50% en een hoop nieuwe collectie ontdekken! 🫶🏼
21/02/2024
Beautiful soft liner 🥰
Meer info: klik op de link in bio
17/02/2024
Look at my gorgeous client! 🥰
Genezen hairstroke brows en genezen deepliner.
Wil jij ook een naturelle look? Dat kan! Meer info vind je terug op onze website: www.Browsandink.be
09/01/2024
Shadowliner genezen na 1 behandeling. Ik ben helemaal weg van dit mooie zachte resultaat! 😍
Welke eyeliner verkies jij?
06/01/2024
Beautiful shadowliner! 💓
Wil jij een prachtige eyeliner met een zacht effect? Dat kan met onze shadowliner. We kijken eerst naar de vorm van je ogen en geven je de perfecte vorm.
Meer info en boeken via link in bio 🙌
04/12/2023
Dag lieve bezoeker,
Graag stel ik mezelf nog eens voor.
Mijn naam is Daniëlle en ik ben de trotse eigenaresse van Brows & Ink in Vorselaar.
Bij Brows & Ink zorg ik ervoor dat je er altijd op je best uitziet. Ik heb jarenlange ervaring met het plaatsen van prachtige en natuurlijk ogende make-up die de ganse dag blijft zitten.
Ben jij op zoek naar een expert voor jouw wenkbrauwen of eyeliner? Deze technieken beheers ik en voer ik dagelijks uit. Permanente make-up is dé oplossing voor jouw drukke levensstijl.
Voor mij is elke klant uniek. Iedereen heeft zijn eigen stijl en wens. Samen werken we naar het perfecte resultaat.
Heb je vragen? Je kan me steeds bereiken. Ik antwoord met plezier!
Liefs
Daniëlle
Klik hier om uitgelicht te worden.
Adres
Wechelderzande