La Quinta Essentia
Huidverbetering - Manicure - Pedicure - Lichaamsverzorging - Ontharen Laat ons uw huid revitaliseren van kop tot teen.
Een relaxerende gelaatsverzorging, het behouden van uw jeugdigheid, daar kunnen wij samen met U voor zorgen. Wij werken met Sothys, NOON Aesthetics, Oxy Geneo by Pollogen, e.a. Elk seizoen heeft uw lichaam alsook uw huid andere noden. Ontstressen en ontspannen zijn belangrijk maar je moet de huid ook voeden van binnen en van buiten uit. We moeten ze beschermen tegen allerlei weersomstandigheden, luchtvervuiling, blue light, e.a. Sothys heeft de juiste producten die u elke keer weer een stralende teint geven, verkwikken en dit het ganse jaar door. De paraceutische peelings van NOON Aesthetics bevatten verschillende zuren die dode huidcellen exfoliëren en de groei van nieuwe huidcellen gaat stimuleren. Deze producten kunnen gecombineerd worden met een OxyGeneo behandeling. Als je aan een manicure denkt, al dan niet met (gel)lak, ook daar zorgen wij voor. Gespecialiseerde verzorging voor de voeten die je dag in dag uit overal naartoe brengen met de hydraterende producten van Akileïne. Van instituut behandeling tot verzorgingsproducten voor thuis, ontdek nu de zintuiglijkheid en efficiëntie van onze producten. De jeugdigheid en de vitaliteit van uw huid dagelijks behouden dat is ons doel.
01/04/2026
De nieuwe Seizoensverzorging ruikt hééééérlijk!
Sothys Paris x Compagnie & Co ✨
Na het succes van de editie van 2023 volgt er een nieuwe samenwerking uit liefde voor thee, schoonheid en duurzaamheid!
Dit seizoen onthullen Sothys en Compagnie & Co de frisse en fruitige tonen van groene thee en rode bes 🥰
Online een afspraak maken kan op www.LaQuintaEssentia.be
Of stuur een berichtje naar 0468343600 dan geef ik jou een belletje als ik niemand aan het verwennen ben 🥰
Zonnige groetjes,
Deborah
27/03/2026
Prachtige nieuwe Lentetas SOTHYS 😍
Bij aankoop van uw lievelingscrème JEUNESSE en een tweede product naar keuze ontvang je deze mooie tas als geschenk 💝💝💝 Bovenaan voorzien van een ritssluiting en volledig uit gerecycleerd materiaal 😍
Je kan uw favoriete Jeunesse crème al laten reserveren door mij een berichtje te sturen😘
Lieve groetjes aan iedereen,
Deborah ☀️
05/01/2026
Ook in 2026 kan je ons terugvinden op de Wellness lijst van de Christelijke Mutualiteit 💆♀️Neem een kijkje en kom genieten van een moment van welverdiende rust aan super voordelige prijzen ❣️❣️❣️
25/12/2025
Merry Christmas to all 🎄🎄🎄🎄🎄
21/11/2025
Kort maar Krachtig!
Een huidverbeterende gelaatsverzorging hoeft niet lang te duren. Een mooie opfrissing van het gelaat dat je een minstens één dag voor uw feestje laat uitvoeren om het beste resultaat te bekomen. Een NOON J-Peel Delicate behandeling vermindert fijne lijntjes en rimpels, schade door de zon, ouderdomsvlekjes. Stimuleert collageen en elastine. Geschikt voor alle huidtypes!
Book uw "Party Glow" behandeling online of kijk voor meer informatie op www.LaQuintaEssentia.be
12/11/2025
Black Friday Actie 🖤🖤🖤
Tot 40% korting‼️‼️‼️
Klik hier om uitgelicht te worden.
Telefoon
Website
Adres
Dennenweg 30B
Zonhoven
3520