Be.Sa Nail Academy

Be.Sa Nail Academy

Share

Benita Savice

Professional Nail Technician and Nail Artist. Winner of several Nail Championships. Hello,

I am a Nail Technician from Lithuania.

I have experience of 7 years in this industry. I love my job, so that is why I always improve my skills in various seminars and courses. I was studying at famous Russian, Ukrainian, Latvian, Lithuanian nail masters. My location is Spalding at this moment, but I can come in another nearest town if there would be more than one person for nail extension or infill. If needed, can travel to other loca

23/04/2021

𝗡𝗘𝗪 𝗩𝗜𝗗𝗘𝗢

Kadangi labai užkabino visas šis dizainas, nusprendžiau pasidalinti trumpu video kaip jis atliekamas. Patyrusiom meistrėm kaip ir viskas aišku, tačiau sulaukiau klausimų iš pradedančiųjų mergaičių, kaip taip plonai išpiešt linijas? Supratau, kad video bus naudingas tom, kurios tik pradeda savo kelią nagų sferoje. Dizainas labai lengvas, labai greitas ir tikrai efektingas pasirinkus tinkamas spalvas 😍

𝗘𝗜𝗚𝗔:

▪️lakuojame visą nagą pasirinkta spalva ( video naudojau Be•Nagè violetinę spalvą nr. 011). Stingdome 30-60sec LED lempoje.
▪️Spider geliu, darome linijas. Kuo įvairesnėm kryptim, tuo dizainas bus gražesnis. Stingdome 10-20sec LED lempoje.
▪️Geltona spalva šachmatų išdėstymu, užpildome norimas vietas. Aš nemėgstu perkrauti, nes labai norisi to lengvumo naguose, tad gelsva spalva padengiau tik keletą plotelių( video naudojau Oasis 6243 gelsvai-žalsvą spalvą iš Sincero Salon Lietuva ). Stingdome 30sec LED lempoje.
▪️Dar keletą norimų tuščių plotelių padengiame blizgiu geliu ir stingdome pilnai lempoje 60sec ( kadangi nusitrynę užrašai, nežinau tikslaus numeriuko, tačiau žinau jog blizgutis naudotas iš Mosaic Nailstim).
▪️ Ir visą grožį vainikuoja mano mylimiausias topas SEVEN iš NILA.lt Kol kas tai geriausias ir ilgiausiai blizgesį išlaikantis topas iš mano mėgintų 😍
Stingdome 60sec LED lempoje.

𝗩𝗨𝗔𝗟𝗜𝗔❗️ 𝗗𝗶𝘇𝗮𝗶𝗻𝗮𝘀 𝗯𝗮𝗶𝗴𝘁𝗮𝘀!

Tikiuos video buvo naudingas ir pravers darbe kuriant dizainus ❤️ Būtinai pasidalinkite savo darbais ir su manimi 💐

25/12/2020

Gražių, švenčių, jums, mielieji!

Labai norėčiau padėkoti savo Kauno klientėm, kurios sugrįžo pas mane šiemet po daugybės metų. Aš keletą dienų buvau euforijoje ir norėjau verkti iš džiaugsmo. Man be galo malonu ir be galo smagu buvo jus puošti. Ačiū už jūsų dovanas bei palinkėjimus ❤️
Taip pat ačiū naujoms klientėms, kurios pasirinko mane ir kad nors ir trumpai, bet taip pat labai smagiai draugavome. Dėkoju visoms, kas manimi pasitikite! Tikiuosi greit visi virusai praeis ir vėl galėsime tęsti mūsų draugystę toliau🤞🏻
Taip pat sveikinimai ir mano kolegoms, mokytojams.
Ypatingas ačiū mano mokiniams už pasitikėjimą ir smagias akimirkas kartu. Didžiuojuos visomis iki vienos. Tikiuosi, ir linkiu, kad kiti metai būtų itin darbingi! Būkite visi laimingi! 💐

Photos 15/11/2020


❗𝗗Ė𝗠𝗘𝗦𝗜𝗢❗

Gruodžio 20d, Atėnuose, vyks ONLINE nagų čempionatas. Kviečiu dalyvauti ir jungtis prie mano komandos 🖤🖤🖤

🏆42nominacijos ( tikrai kiekvienas ras sau tinkamą)
🏆5kategorijos
🏆GRAND PRIX

Nebijokite tie, kurie turite mažai patirties, kurie nemokate atlikti įspūdingų priauginimų. Nominacijų yra tokių, kur galite puikiai sudalyvauti net ir vos pabaigus mokymus 👏🏻

Jeigu susidomėjote, norėtumėte išbandyti savo jėgas, komentuokite po postu SAVO EMAIL ADRESA ir būtinai atsiųsiu taisykles! 💅🏻

.cy

Photos from Be.Sa Nail Academy's post 11/11/2020

𝗟𝗮𝗶𝗸𝗮𝘀 𝗱𝗮𝗿𝗯𝗲⏱

Vakar vakare (gal tiksliau jau šiandien paryčiais), turėjau labai fainą pokalbį su viena savo kolege.
Kas pas mane lankosi, žino, ir visiem ne kartą sakiau, kad esu iš tų, lėtųjų meistrių, kuri niekada nepadarys nagų per valandą. Man vien manikiūrą su lakavimu atlikti trunka 1-1.5val. O kur nuimti gelį, uždėti naują medžiagą, sudildžiuoti?
Aš ilgą laiką dėl to blogai jausdavaus, kad korekcija trunka ilgiau nei pas kitas meistres.

Bet patiko mano pašnekovės mintis: "...yra išgalvotas laiko tarpas ir visos puola į tą laiko prizmę įtilpti, taip pamesdamos savo unikalumą, techniką bei kokybę. Visi pradeda tapti panašūs, ir netikri.“

Ir pagalvojau, nu bet tikrai, kai pradeda man sakyti, kad būtinai turi būti taip ir ne kitaip, keičiasi mano darbai...
O nuolatos gaunu žinučių: "iškart matyt kad tavo nagai daryti, nes matos tavo braižas". Niekada nemaniau, kad matos kažkoks mano braižas 😃

Ir tada nusprendžiau, kad jei jau esu lėta pagal savo būdą, kiek įmanoma pagreitinsiu darbą kur galiu, atsisakysiu nereikalingų dalykų ir judesių, bet negaliu atsisakyti dildžiuoti, negaliu nustoti daryti nagų taip, kaip aš juos suprantu, taip, kaip aš juos matau. Nenoriu prarasti 𝘁𝗼 𝘀𝗮𝘃𝗼 𝗯𝗿𝗮𝗶ž𝗼, kuris būtent ir patinka tiems žmonėms, kurie mane seka.

Ir mergaitės, tos, kurios sakėte, kad nagų darymas 2-2.5val yra katastrofa, ir kad reikia išeiti iš šios sferos, tai noriu pasakyti- nė nemėginkite to daryti! Nes kiekvienas meistras atranda savo klientą! Jūs atrasite savus!
Kaip aš po korekcijos išleidau kliente i wc ir grįžus man ji sako: "na va, dabar galėčiau vėl sėdėti tiek pat laiko. Man labai patinka ir įdomu stebėti ką tu darai, aš labai atsipalaiduoju pas tave".

Manau nustot reik visoms vaikytis kažkokių standartų, nes jei suimu save ir stengiuos greit daryt viską, jaučiu nuolatinį stresą ir savo darbą dirbti tampa sunku, nemiela. O aš noriu mėgautis pačiu procesu.
Ir nusprendžiau, kad gana panikuoti ir būti tokia, kokia nesu. Juk stengiuos aš dėl klienčių, juk noriu, kad joms būtų gražu, o viskas susiknisa tada, kai nuolatos galvoju apie tą greitį... Suprantu, kad laikas-pinigai, bet aš darydama nagus, apie pinigus negalvoju. Aš pamirštu viską aplink ir mėgaujuos kiekvienu darbo etapu, nes tai mano hobis, mano darbas, nagai - mano meilė ❤️

Photos from Be.Sa Nail Academy's post 11/10/2020

Online čempionatas bei maratonas!
Kviečiu registruotis pas išmėginkite savo jėgas, bei pasisemkite žinių! 💅🏻

Photos 07/10/2020


𝗡𝘂𝗼 𝘀𝗽𝗮𝗹𝗶𝗼 𝟴𝗱. 𝗽𝗿𝗮𝗱𝗲𝗱𝘂 𝗱𝗮𝗿𝗯𝘂𝘀 𝗞𝗔𝗨𝗡𝗘

Galiu priimti dar keletą klienčių, nes darbuosiuos tik 3dienas per savaitę. Spalio mėnesiui likę keletas laisvų laikų.
Norinčios- parašykite asmeniškai 💐

Photos from Be.Sa Nail Academy's post 06/10/2020

𝗣𝗮𝗹𝗮𝗶𝗸𝘆𝗺𝗮𝘀 𝟯.𝟭 𝗱𝗮𝗹𝗶𝘀 (𝗞𝗢𝗟𝗘𝗚𝗢𝗦 𝗠𝗢𝗞𝗬𝗧𝗢𝗝𝗔𝗜)

Kas mane pažysta, puikiai žino, kad turbūt į žemę pasiųsta buvau tam, kad padėčiau kitiems 👽 Ką moku geriausiai, tai palaikyti tuos, kuriems to labai reikia 🤜🏻🤛🏻

Gyvenime tikrai nemažai teko visko patirti, išgyventi, ir šiai dienai suprantu kodėl. Be visų įgytų kompleksų, baimių, nepasitikėjimo savimi, aš negalėčiau kalbėti apie tai, o tiksliau tai būtų tiesiog tuščios kalbos.
Dabar viską, ką rašau, ką kiekvienai mokinei, kolegei išsakau, aš visą tai išgyvenau pati ir puikiai suprantu, kaip jaučiatės jūs! Gal todėl lengviau būna patarti, gal todėl jūs labiau ir pasitikite manimi❤️

Pamenu savo svajones kažkada dėstyti, bet vis kankino baimė, kad pas mane niekas neateis, kad nesugebėsiu nieko išmokinti kito žmogaus, kad manęs nesupras, kad išjuoks. Taip bijojau daug metų, kol vieną dieną ryžausi. Ir šiai dienai galvoju, kodėl taip ilgai delsiau? Kai įgavau patirties tame, gailiuos tik vieno, kad nepradėjau mokyti anksčiau, kad paleidau vėjais tikrai gerų progų, kurios būtų pakeitusios mano gyvenimą galbūt dar į geresnę pusę.

Tikrai ne vieną žmogų, ne tik nagų sferoje, esu užvedusi ant tinkamo kelio, nes iš šono labai gerai matau, kas gali tą daryti ir prilimpu kaip kokia erkė, ir siurbiu tas mintis iš žmogaus, kad tik nemiegotų, o eitų pirmyn savo svajonių, geresnio gyvenimo link 🕷

Norėčiau pasakyti vieną, nebijokite keisti savo gyvenimo, nebijokite dėl kažkokių nesėkmių, dėl netinkamai paruoštos mokymų medžiagos(niekas nežino, kokia ji turėjo būti) žengti tą žingsnį. Svarbiausia mokymų metu atiduokite visa save, iki smulkmenų mokinį išstudijuokite, kiekvieną jo judesį stebėkite, kad mokėtume paaiškinti visas jo klaidas. Nebijokite suklysti, nes su kiekvienu mokiniu, su kiekvienu kursu, jūs patys augate, tobulėjate. O svarbiausia- nedarykite to tik dėl pinigų. Jei mylėsite savo darbą- mažai šansų padaryti kažką negero.

𝗣𝗮𝗹𝗮𝗶𝗸𝗮𝘂 𝗶𝗿 𝘁𝗶𝗸𝗶𝘂 𝗷𝘂𝗺𝗶𝘀! ❤️

@ Kaunas

09/09/2020
Photos 31/07/2020


Ir vėl truputis french 😁
tavo papuošalai pasitarnauja net fotografuojant nagus 😁 Dar kartą ačiū už šį grožį! Aš su juo nesiskiriu 😁😍

27/07/2020

𝗙𝗥𝗘𝗡𝗖𝗛

French visada liks french, nes klasika niekada neišeina iš mados ☺️
Tai toks lakavimas, kuris tiks bet kokia proga, prie bet kokio stiliaus drabužių. Kitaip tariant, pasipuošusios prancūzišku lakavimu- niekada neprašausite pro šalį 👉🏻

Pamenu savo nagų pradžią, kuomet french man buvo kažkas toookio, tačiau pati nemokėjau gražiai jo lakuoti. Klientėm nuolatos kartodavau, jog tai jau nemadinga, kad geriau kažką ryškiau padarom, papiešiam. Ir baisiausia, jog jos tikėdavo tuo. Tačiau jei nepasiduoti tam 𝘂ž𝗹𝗶ū𝗹𝗶𝗮𝘃𝗶𝗺𝘂𝗶, ir blaivia galva pagalvoti, tai klasika niekada neišeina iš mados 🤗

Jei jūs, kaip ir aš, ieškote įvairiausių "atmazkių", kad tik to french nedaryti, tai nekartokit mano klaidos, netempkit gumos ir kuo greičiau mokykites tai daryti 😁 Viskas ateina tik su praktika.

Jei anksčiau galvodavau: o Dieve mano, kiek laiko aš jai jį piešiu? Paprasčiau ir greičiau viena spalva būtų...
O dabar manau atvirksčiai. Gerai įvaldžius piešimo techniką, šis lakavimas yra 💯 kartų greičiau!

Netingėkite treniruotis! Pradžioje galite ant tipsų, tiesiog prieš 📺 ekraną.
𝗦ė𝗸𝗺ė𝘀 𝗽𝗮𝘀𝗹𝗮𝗽𝘁𝗶𝘀- 𝗸𝗮𝗻𝘁𝗿𝘂𝘀 𝗶𝗿 𝗱𝗶𝗱𝗲𝗹𝗶𝘀 𝗱𝗮𝗿𝗯𝗮𝘀. 𝗧𝗮𝗶 𝗹𝗶𝗲č𝗶𝗮 𝗯𝗲𝘁 𝗸𝘂𝗿𝗶ą 𝘀𝗳𝗲𝗿ą.

Labai įdomu būtų išgirsti, kokie jūsų įdomiausi pasiteisinimai prieš klientes, kada nenorite lakuoti french? Pasidalinkite, prašau❤️

16/07/2020

𝗡𝗔𝗚Ų 𝗗𝗔𝗜𝗟Ė

Pamenu savo nagų karjeros pradžią, kuomet buvo įdomiausia tik nagų dailė, tik tai, kas bus ant nagų galutiniame rezultate. Pats nagų modeliavimas nebuvo taip svarbu, nes tiesiog dar nelabai žinojom, kaip taisyklingai tie nagai turi atrodyti 😁
Ir piešdavau aš laiminga visa, patenkinta, kuo daugiau visko kraudavom 😁

Vėliau mados keitės, po truputį dailę stūmė į šoną įlietas french su įvairiausiais vidiniais dizainais. Net ir nemokantis piešti, galėjo gražiausius įlietus dizainus padaryti.
Man, kaip visiškam meno žmogui, buvo labai liūdna, jog vis mažiau klientų renkasi dailę. Galbūt todėl pasinėriau į konkursinių treniruočių pasaulį, nes ruošiant mergaites, mano akys ir siela gali džiaugtis spalvomis 😍🎨

Tačiau po truputį dailė piešta ranka(ne štampukai, ar lipdukai), grįžta vėl į kasdienybę. Tą jaučiu iš savo mokinių, nes vis daugiau užklausų gaunu dėl mokymų, vis daugiau mokymų vyksta būtent susijusių su daile. Neveltui turbūt sakoma, jog mados po kažkiek metų kartojasi. Dėl to aš esu neapsakomai laiminga!
Mielai kviečiu parašyti norinčius, pasimokinti piešti kartu su manimi ❤️

O dabar dalinuosiu šiandieninių individualių mokymų rezultatu 😍

Komentaruose video trumpas 😍

Want your business to be the top-listed Nail Salon in Spalding?
Click here to claim your Sponsored Listing.

Category

Website

Address


🗣Konferencijų Speaker'ė
Spalding

Opening Hours

Monday 9:30am - 8pm
Tuesday 9:30am - 8pm
Wednesday 9:30am - 8pm
Thursday 9:30am - 8pm
Friday 9:30am - 8pm