Szilvia Szikszai

Szilvia Szikszai

Megosztás

Szilvia Szikszai, Egészség/szépség, 1037 Budapest Bécsi út 267.2.emelet, Budapest elérhetőségei, térképes helyadatai és útbaigazítási információi, kapcsolatfelvételi űrlapja, nyitvatartási ideje, szolgáltatásai, értékelései, fényképei, videói és közleményei.

07/12/2025

A csapatunk neve: Szikla Team 🏆💯 Imádjuk,szeretjük! Hamarosan elindulnak a kulacsok,bandázsok,törölközők forgalmazàsa amit majd webshopon keresztül tudtok elérni!Köszönöm vendègeimnek,hogy így szeretitek ez a nevet! 🥰🥰és külön köszönet Reninek!🥰🥰🏆

Photos from Szilvia Szikszai's post 03/12/2025

Kedves Vendègeim,ismerőseim,baràtaim!

Mai nappal elindult a karácsonyi masszàzs ajàndék utalvànyaim illetve szemèlyi edzői bérleteim!
Mint minden èvben sokszor kerülök a fa alà ajàndékként,ami nagyon boldoggá tesz,hisz egèszsèget ès most màr pihentető masszàzst a legnagyobb kincs,amit szeretteidnek adhatsz!
Előnyei:
- nem kell a tömeget elárasztó bevàsàrló helyeken ajándékokért rohangàlni✅🏃🏻
- az egyik leghasznosabb ajàndék egyike✅🎁
- szemèlyes ès figyelmes ajàndèk✅❤️
- stresszcsökkentès ✅🕉️
- nem porosodik a polcon èlmênyt ad✅💯

Egy mondattal összefoglalva:
Elegàns,igényes mègis egyszerű ajándèk ötlet!

Puszi mindenkinek!
Írjatok privàtban a részletekkel kapcsolatban!🥰🥰🕉️

30/11/2025

2 kis büszkesègem!Màté és Dàvid rendszeresen jàr edzeni szorgalmasak ès tudszosak,arra is figyelnek mit esznek!Mindketten tömegelnek! Fogadott kisfiam Dàvid merem kijelenteni hatalmas büszkesèg nekem és a Sparta Gymnek egyarànt! 51 kg volt,mikor megismertem,most 94 kg!🥳🥳🏆Màtém is az elmúlt időben hatalmas változáson ment át,elértük a 60 kg-ot!🏆Igazi spartai harcosok a fiúk! Szeretnèk minden fiatalt motivàlni a srácok kèpeivel,hogy önfegyelemmel,kitartàsssal ès szorgalommal semmi sem lehetetlen!🏆🥳🥳🥰🥰

23/11/2025

Reiki 2. Teljesítve!✅❤️🕉️Hatalmas boldogság,hogy részt vehettem a Reiki 1 és Reiki 2.tanfolyamon. Csak úgy àramoljon a jó energia! Ezt kívànom mindenkinek!🥰🥰🥳🥳🙏🏻❤️🕉️Csodàlatos szerelmem aki mindenben tàmogatott,a vendégeim hatalmas szeretetét KÖSZÖNÖM!🙏🏻🙏🏻❤️❤️

21/11/2025

„Reiki I sikeresen teljesítve!🏆🏆❤️💯
Tiszta energia mindenkinek, aki ezt olvassa!🙏🏻Holnap folytatjuk…!🥰🥰

31/10/2025

CSONTKOVÀCSOLÀS VAGY MANUÁLTERÀPIA? A csontkovácsolás során manipulációs technikát alkalmaznak, ami a manuálterápia egyik része. Azonban fontos tudni, hogy ilyen módszert csak orvos vagy főiskolát végzett gyógytornász végezhet! A manipuláció – ami egy adott ízületnél hirtelen mozdulattal elért változás – ugyanis rendkívül veszélyes lehet, ha nem szakszerűen csinálják!A manuálterápia sokkal összetettebb, mint a csontkovácsolás, hiszen a szakemberek az ízületek kezelése mellett a lágyrészekre, az idegek tesztelésére valamint a belső szervek esetleges érintettségére is külön odafigyelnek. A csontkovácsolással az egyik alapprobléma az, hogy nem szükséges hozzá semmilyen szakirányú végzettség, akár 2-3 napos tanfolyam után már vizsgázhatnak is a jelentkezők. Továbbá azt is fontos tudni, hogy hazánkban nem létezik az Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat és az Orvosi Kamara által elismert csontkovács képzés. A manuálterápia viszont államilag elismert, akkreditált, több éves képzés – számos vizsgát le kell tennie egy orvosnak vagy egy gyógytornásznak ahhoz, hogy ilyen terápiát végezhessen! Èn maradok az izometrikus kimozgatásnàl! 💯💯🥳🥳🥰🥰

16/10/2025

Nyáron semmi mást nem làtott az ember a strandokon mint lila-fekete pöttyös embereket! Àllj!!!Ez itt elfogadhatatlan!Abnormâlis köpölyözès amit a legtöbben vègeznek főleg csontkovàcsok! Ez egy alvadt vér,ami fokozza a bőrràk kialakulàsát ès az a legkevesebb,hogy esztétikailag csúnya,de rettentően egészség kàrosodást okoz!Kerüljètek az ilyen fajta kezelèseket!!Ez nem köpölyözès ez rongàlàs! Puszi mindenkinek!🥰🥰🥺

Photos from Szilvia Szikszai's post 11/10/2025

Vendég elègedettsèg! 💯💯🏆🏆🏆🥰🥰🥰Köszönöm mindenkinek a dícséretet! A recsegő-ropogo tagjaim hálásan köszönjük! Szia Szilvi, nekem is hatalmas orom volt megismerni es mar most jobbnak latom a borom de a lelkem is feltoltotted! Millio koszonet es hala erte!❤️🙏🏻
EZEKÉRT A SZAVAKÉRT TESZEK MEG MINDENT NEKTEK! Puszi mindenkinek!🥰

01/09/2025

Az èletem a mindenem a szerelmem! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Csodaszèp szeptembert kívánunk mindenkinek!🥰🥰🎉🎉

24/08/2025

Úgy gondoltam vilàg életemben,hogy az a tetovàlàs amit bevàllalunk azt mindig többször gondoljuk át,mert mindig az a vége,hogy menjünk vissza és takarás! Főleg a nèv tetoválás!Ez az első olyan tetoválàsom,amit úgy érzek egy èleten àt büszkèn fogom viselni!Hosszú utat tettünk meg idàig,ezért úgy döntöttem egy életen àt viselem a szerelmem nevét! Kicsikém szeretlek! Köszönöm,hogy a pàrod lehetek!❤️❤️

17/05/2025

Hètvège a mangóé!🤗🤗😇💯💯😋🥭Mikor pihenünk mind a ketten ( ilyenkor főzünk,olvasunk,filmezünk) akkor mindig születik valamilyen kis finom desszert ami termèszetesen jól beilleszthető a mindennapokban is!A beceneve: bingó-mangó 2 főre hozzàvalók: Lidl- ben kapható hàmozott és felkockàzott mangó 150 gramn( zacskó fele) 2 adag (60 gramm) sajtorta fehèrje, 1 dl növényi ( kókusz)tej, Lidlben lehet kapni High protein joghurt 330 gramm ( skyr joghurt negyedébe kerül és ugyanazok a makrók is!!) Elkèszítés: A joghurtot kikeverem a 2 adag fehérjével 1 maréknyi mangót és az 1 liter tejet beleöntöm és az egészet összeturmixolom és kész is! 💯💯😋🥭. Kalória: 342,5 Kcal

10/05/2025

Hàzi gyros! Elkèszítettük a vilàg legfinomabbb gyroszát pitàban,amiben ténylegesen az van,amit beletettünk főleg tiszta alapanyagok‼️‼️💯 Hozzàvalók: 2 főre 500 gramm csirkemell, 1 kígyóuborka🥒, 4 db koktèlparadicsom🍅,só,bors,fokhagyma, 1/2 doboz skyr natúr joghurt, 1/2 jègsali🥬 Főzőlèbe: 2 db közepes vöröshagyma,3 evőkanàl sűrített paradicsom. Elkèszítès: A csirkemelleket felteszem főzni vízbe,teszek hozzà 2 fej vöröshagymát,vegetát,sót,borsot, 1 db csípős helyeserős paprikàt illetve chili mixet. Ebben a lêben fő a csirkemell 1 órát utàna kiveszem a melleket és tèpetre vàgom pici vajon megpirítom és teszek hozzà 2 evőkanâl sűtített paradicsomot ès sok sok chilit mèg!🌶️. A pita tèszta: finomliszt,êlesztő,langyos víz,só,pici cukor. A pita elkészítéséhez egy kevés langyos vízben elkeverjük és felfuttatjuk az élesztőt a cukorral.Az átszitált lisztet elkeverjük a sóval. Ha felfutott az élesztő, a liszthez adjuk, és összegyúrjuk még annyi vízzel, hogy lágy, kenyértészta állagú masszát kapjunk. Ezután letakarva, meleg helyen 1 órán át kelesztjük. Lisztes kézzel 10-15 golyót formázunk a masszából, majd 15 percig pihentetjük mindet. Közben a sütőt a lehető legforróbbra, 250-300 fokra előmelegítjük. A golyókat jól belisztezve 1/2 cm vastagra, pita nagyságúra nyújtjuk. Sütőpapírral bélelt vagy olajozott, kilisztezett tepsibe tesszük mindet, így pihentetjük 10 percig, aztán 5 percre betoljuk a forró sütőbe. A sütőablakon át nézzük, és amikor felpúposodik, megfordítjuk, és a másik felét is zsemleszínűre sütjük. A pitákat tálba szedjük, és letakarjuk egy konyharuhával (különben ropogós és kemény lesz). Jó ètvágyat mindenkinek!🥰🥰

Szeretnéd, hogy a(z) vállalkozásod elsőként szerepeljen az Szépségszalon tematikájú vállalkozások között Budapest városában?
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.

Weboldal

Cím


1037 Budapest Bécsi út 267.2.emelet
Budapest
1037