Ibolya Kozmetika

Ibolya Kozmetika

Megosztás

Szeretettel várok mindenkit Budapest központjában! Ha bejelentkeznél, vagy kérdésed van, írj

A nyitvatartás az alábbiak szerint változik:
páros héten: hétfő-szerda-péntek 8-20 óráig
páratlan hét: kedd-csütörtök 8-20 óráig

07/04/2021

Kedves Vendégeim!
Örömmel értesítelek Benneteket, hogy újra nyithatunk!
Nagyon hiányoztatok, boldog vagyok, hogy ismét megtölthetjük élettel a kozmetikát!
Fontos, hogy az egészségünk érdekében továbbra is tartsátok be a már jól ismert intézkedéseket!
Szeretettel várlak Benneteket, köszönöm a türelmeteket
Kozmetikus Ibolya

04/03/2021

Kedves Vendégeink! A legtöbben már bizonyára értesültetek a legfrissebb határozatról, miszerint március 8 és 22 között minden üzlet és szolgáltatás kötelezően be kell csukja a kapuit 😔. Ez bizony szomorú és bosszantó, de bízunk benne hogy ezzel elősegíthetjük a mostani rosszabodott helyzet mihamarabbi javulását és így talán csökken a megbetegedések száma.
Kérünk benneteket hogy az időpontokkal kapcsolatban forduljatok a szolgáltatóitokhoz!
Köszönjük a megértéseteket és türelmeteket, és ne feledjétek: vigyázzatok, vigyázzunk egymásra! ❤️

14/02/2021

Kedves Vendégeim!
Örömmel értesítelek Benneteket, hogy februártól új kezelésekkel készültem.
Az új termékcsalád professzionális, bőrbarát kozmetikumokból áll, ahol a biokozmetikumok tisztasága a kozmetikai ipar legújabb vívmányaival ötvöződik.
Ismerkedjetek meg az újdonságokkal a honlapomon:
https://kozmetikusibolya.wixsite.com/budapest/cm-sav

12/09/2020

Kedves Vendégeink !
A növekvő COVID esetszámok minket is arra késztetnek, hogy néhány szigorúbb intézkedést újra bevezessünk egymás egészségének védelme érdekében.
Arra kérünk Titeket, hogy ha megfázás vagy betegség tüneteit észlelitek magatokon mondjátok le az időpontotokat.
A szalonlátogatás során viseljetek maszkot, kísérő nélkül érkezettek, éljetek a kézfertőtlenítő vagy a szappanos kézmosás lehetőségével.
Igyekszünk továbbra is mindent megtenni azért, hogy a fertőzés lehetőségét minimalizáljuk.
Köszönjük szépen !
A Shades of Beauty csapata

30/06/2020

Kedves Vendégek!
Ne feledjétek, hogy holnaptól a parkolás már nem ingyenes!
Bízzunk benne, hogy ez pozitívan befolyásolja majd a parkolási lehetőségeket a belvárosban 😉

21/05/2020

Kedves Vendégeim!

Örömmel értesítelek Benneteket, hogy júniustól újra dolgozom, így hosszú idő után ismét találkozhatunk!

Arra kérek mindenkit, hogy a szalonlátogatás alkalmával néhány fontos szabályt tartsatok be:

Nagyon fontos, hogy

- telefonos egyeztetés után,
- az előre megbeszélt időpontban,
- pontosan,
- kísérő nélkül érkezzetek.

A biztonság érdekében - mint eddig is - egyszerre egy vendéget fogadok, ügyelve arra, hogy ne találkozzatok egymással. Két vendég közötti szünetben a szellőztetés, és az alapos fertőtlenítés mindannyiunk érdekét szolgálja.
Ebben az időszakban senki sem tartózkodhat a kozmetikában.

Ha bármilyen szokatlan tünetet észleltek, jelezzétek felém, mondjátok le a megbeszélt időpontot!

A szalonban a maszk használata kötelező, kesztyű viselése ajánlott!

Érkezéskor szappanos kézmosás után foglaljatok helyet.

Szeretettel várlak Benneteket, köszönöm a türelmeteket és megértéseteket.

Kozmetikus Ibolya

15/04/2020

Már egy hónapja, hogy elzártuk magunkat attól a lehetőségtől is, hogy együtt szépülhessünk!
Most a precíz otthoni ápolásra kell fókuszálni, és bár tudom, hogy nagyon ügyesek vagytok és figyeltek arra, hogy mindig jó minőségű hatóanyagokkal teli krémet használjatok, erre most még fokozottabban kell ügyelnetek!
Fordítsatok figyelmet a megfelelő tisztításra, előkészítésre, táplálásra. Időnkbe talán jobban belefér a magunkra figyelés, egy otthon is feltehető pakolással fényesebbé tehetitek az egész napot! Nemcsak külsőleg szépít, a lelkünkre is hat, megnyugtat, és az érzés, az illat, a pihenés a pakolás alatt talán bele tud csempészni egy keveset a kozmetika hangulatából.
Ápoljátok a bőrötöket, így is vigyázva magatokra!

11/04/2020

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok minden kedves Vendégemnek!

16/03/2020

Kedves Vendégeim!
Mint sokan tudjátok, a kialakult veszélyhelyzet miatt a mai naptól szüneteltetem a kozmetikai tevékenységemet. Holnaptól pedig üzletünk is határozatlan időre bezár.
Remélem gyorsan átvészeljük ezt az időszakot és hamarosan újra együtt szépülhetünk!

Kedves Vendégek!

A jelenlegi helyzetre való tekintettel minden tényezőt alaposan átgondolva, meg hoztunk egy nehéz de ésszerű döntést. Ezt nem csak a magunk de a Ti érdeketekben is tesszük.
Így március 17.-től határozatlan időre be zárunk.
Természetesen tartjuk majd veletek a kapcsolatot, továbbra is tájékoztatni fogunk titeket az aktuális helyzetről.
Hűségetekért külön hála ♥️

15/12/2019

Tegnap este egy szuper karácsonyi vacsorával zártuk az évet, bár még nincs vége, mert gőzerővel szépítünk még egészen karácsonyig, és van aki a két ünnep között is 🤗💅💆‍♀️💇‍♀️
Kellemes adventi készülődést kívánunk minden kedves vendégünknek!

Szeretnéd, hogy a(z) vállalkozásod elsőként szerepeljen az Szépségszalon tematikájú vállalkozások között Budapest városában?
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.

Kategória

Telefonszám

Cím


Jókai Utca 26
Budapest
VI.KERÜLET