The Makeup Lab by Agnes Schmiz

The Makeup Lab by Agnes Schmiz

Megosztás

Professzionális kozmetikai és sminkes szolgáltatások Budapest belvárosában. Professional cosm

Professzionális kozmetikai kezeléseim:
- Tisztító kezelések
- Anti-aging kezelések
- Halványító kezelések
- Regeneráló kezelések
- Nyugtató kezelések érzékeny bőrüeknek
- Relaxáló arc-, nyak- és dekoltázs masszázs
- Ázsiai legyezőecset masszázs
- Szemöldök styling (formázás, festés)
- Szempillafestés

Professzionális smink szolgáltatásaim:
- Esküvői sminkek
- Alkalmi sminkek (eseményre, buliba, sz

Photos from Chikán Erika Fotográfus's post 24/10/2023

Szerelem projekt ❤️

26/04/2022

Tegnap egy nagyon szuper fotózáson voltam! Alig várom a végeredményt!

Liza és Keresztes Ildikó annyira de annyira imádják egymást, hogy a fotózás minden pillanata meghatott😍
Ildikó Keresztes
Kutyabarát.hu
Krisztina Bohata
The Makeup Lab by Agnes Schmiz

Photos from The Makeup Lab by Agnes Schmiz's post 25/02/2022

Nem tudok és nem is szeretnék tétlenül ülni! Gyertek és segítsünk együtt!

Photos from The Makeup Lab by Agnes Schmiz's post 10/02/2022

Az arckezeléseim szerves részét képzik a különféle pakolások és maszkok. Nagyon hatásosak és rendkívüli eredményeket érhetünk el velük!

Úgyhogy, most róluk szeretnék mesélni kicsit. Fogadjátok sok szeretettel!

26/01/2022

Tegnap Instagramon megosztottam ezt a rövid listát azokról a sminkbakikról, amik leginkább negatívan hatnak a bőrünkre. Sokan hasznosnak találták, úgyhogy szeretném itt is közzé tenni. ;)

Biztos vagyok benne, hogy nincs olyan nő a Földön, aki ne követte vagy éppen követi el ezeket a bakikat. Ezért is szeretném felhívni a figyelmeteket rá!

Különféle jelek figyelhetőek meg, ha nem figyelünk kellően. Többek között idő előtti öregedés, gyulladt bőr, száraz bőr, vagy éppenséggel fokozott faggyútermelődést is okozhatnak.

Bármi kérdésetek, észrevételetek van a lsitával kapcsolatban, örömmel várom kommentben őket! Szívesen mesélek, hogy pontosan mi mit okoz. 👍

06/01/2022

Sziasztok!

Egy személyes tapasztalatot szeretnék most Veletek megosztani, amiről akkor még nem is tudtam, hogy mennyire befolyásolja majd a szakmaiságomat.

Az elmúlt 20 évben egyetlen arctisztításos élményem volt, az olyan "remekül" sikerült, hogy soha többé nem mentem újra kozmetikushoz. Utólag belátva ez butaság, de számomra annyira rettenetes élmény volt, hogy kialakult egy blokk ezzel kapcsolatban bennem. Nem attól tartottam, hogy nincs megbízható és jó kozmetikus, hanem attól, hogy mire megtalálom, addigra a bőrömre keresztet vethetek.
Akkoriban leginkább szájról szájra terjedtek a jó szakemberek, ma már azért sokkal könnyebb a dolgunk szerencsére.

A történet röviden az, hogy az egyáltalán nem problémás, de T-vonalban mitteszeres bőrömet annyira szétnyomkodta egy kozmetikus, hogy beödémásodot és annyira bepirosodott, hogy rendesen megijedt és gyorsan összehívott egy kupaktanácsot a szalonban, hogy akkor most ezzel mit csináljon. Bármit próbáltak, nem működött, így feldagadt, vörös fejjel kellett hazakúsznom és takarni az arcom, mert úgy néztem ki, mint akit jól megruháztak.
Mindez az esküvőm előtt történt nem sokkal és imádkoztam, hogy addigra múljon el minden sérülés.

Ez a negatív élmény ugyan régen volt, de nem felejtettem el azóta sem és amikor belevágtam a kozmetikus tanulmányaimba, egy dologban biztos voltam. Soha nem szeretném, ha a kezem közül így és ilyen élményekkel távozna egy vendég!

Inkább egyszerre kevesebbet nyomkodok, mint hogy szétgyilkoljam az adott területet, amivel csak még több kárt okozok. Ha egyik módszer nem működik, akkor legközelebb kipróbálunk egy másikat és így tovább.

A képen egy tisztító kezelés utáni vendégemet láthatjátok. Neki nagyon hasonló a bőre, mint amilyen az enyém volt akkor, amikor úgy megkínoztak. Szandinak is a T-vonal az, ahol van bőven kiürítésre váró komedó, de alapvetően nincs problémás bőre, nem található sehol gyulladás.
Bepirosodott és fel is dagadt egy picit a nyomkodást követően, de pontosan addig nyomkodtam, amíg láttam, hogy bírja a bőre.
A tisztítás után viszont a legnagyobb hangsúlyt a nyugtatásra helyezem. Ennek köszönhető, hogy a kezelés végére nincs bepuffadva és kipirosodva a bőre. Természetesen ehhez kellenek is azok a magas hatóanyagtartalmú termékek, amikkel dolgozom!

Tudom, hogy a mostani "skincare guruk" úgy gondolják, hogy a nyomkodás idejétmúlt, hiszen van már mindenféle hiperszuper hámlasztó és aktív hatóanyagok, amik felveszik a harcot, de úgy vélem, hogy mielőtt "csatába indulunk", előtte igenis szükséges tiszta lappal kezdeni és van, amit máshogy nem lehet kivarázsolni a bőrből, csakis tisztítással.
Azt pedig, hogy vendégként kinek melyik módszer, hitvallás, nézőpont szimpatikus, mindenki döntse el maga és válasszon úgy szakembert, akinek a munkájával azonosulni tud.

Ha pedig kérdésetek van, akkor nyugodtan írjátok meg ide kommentben vagy privátban. Örömmel válaszolok!

Ági

03/01/2022

Sziasztok!

Először is nagyon boldog új évet kívánok Nektek! Remélem, hogy csodás 2022-es év elé nézünk! 🤩

Arra gondoltam, hogy bár sok mindent tudtok rólam, hiszen az évek során jó pár dolgot megosztottam Veletek, de mégis van olyan, amit talán nem gondoltatok volna rólam, hogy szeretem vagy fontos számomra.

Úgyhogy, kezdjük az évet azzal, hogy kicsit jobban megismerjetek!

08/11/2021

Vivi sminkjét készíthettem egy őszi kültéri fotózásra. 🍁🍂
Finom, nőis arcát teljesen felesleges nehéz smink mögé bújtatni. Egyáltalán nem állna neki jól. Így esett a választása egy visszafogott, üde és természetes sminkre. 🥰

30/09/2021

KOZMETIKA⁣

Úgy gondolom, hogy hihetetlen erős elméleti tudásra tettem szert a kozmetikus képzésem alatt. Szándékosan kerestem olyan iskolát, ahol nagyon szigorúan veszik az elméletet. Természetesen ez mit sem ért volna, ha nem teszek bele rengeteg energiát. ⁣

Drága férjem meg is jegyezte, hogy sose látott még ennyit tanulni és ilyen sok jegyzetem, könyvem az egyetem alatt sem volt… 😂 Elképzelhetitek melyiket vettem komolyabban. 😜⁣

Ahogy a sminkelés esetében, kozmetikusként is a folyamatosan tanulás híve vagyok. Kvázi ki sem hűlt még a bizonyítványom a nyomtatás után, már három továbbképzésen is voltam, novemberben pedig már kettőre be vagyok jelentkezve. Nem tehetek róla, annyira beleszerettem ebbe a szakmába (is), hogy szeretnék minél többet tanulni, hogy a legprofibb szolgáltatást nyújthassam a Vendégeimnek. ❤️⁣

De ami kapcsán megfogalmazódtak ezek a gondolataim, az egy szuper könyv volt. A szokásos havi körömet róttam a Libriben új könyvek után kutatva, amikor megláttam ezt a ‘Bőrügyek’ című, jó vaskos példányt.⁣
Ugyan nagyon sokat tanultunk az emberi bőrről, de úgy gondolom, hogy ez is egy kiapadhatatlan téma. Rendkívül részletesen és érthetően ír a szerző, Yael Adler az ember legnagyobb szervéről, a lehető összes szempontból megvizsgálva.⁣
Akit érdekel a téma, a tudatos bőrápolás, annak szívből ajánlom! 🥰

27/09/2021

Sok mindenkinek az ősz valami végét jelenti, de nekem idén egy új és izgalmas változást, fejlődést hozott szakmai téren.
A 2020/21-es kényszerpihit én tanulásra fordítottam és július végén hivatalosan is KOZMETIKUS lettem. Nehéz volt visszaülni ennyi idő után az iskolapadba és újra biológiát, kémiát tanulni meglepő részletességgel többek között, de minden áttanult éjszaka, pánik, izgalom megérte, mert egy olyan csodálatos szakma lehet így az enyém, amit nem is gondoltam, hogy ennyire megszeretek és ekkora lelkesedést érzek majd iránta.

A suli végeztével egy hosszabb szabira mentem, de szeptember eleje óta több továbbképzésen is részt vettem, hogy minél modernebb, hatásosabb és személyreszabott szolgáltatásokat vehessetek igénybe.

Úgyhogy készüljetek, mert a hamarosan jövök még részletekkel a szolgáltatásokkal kapcsolatban, illetve egyéb érdekességekkel, tudnivalókkal és nyereményjátékokkal!

08/12/2020

Nem mondom, hogy Miley Cyrus a szívem csücske lenne, de az utóbbi időben egészen kezdem megkedvelni.
Az egyik legfrissebb dala pedig annyira megtetszett, hogy megnéztem a hozzá tartozó videóklipet és azzal a lendülettel a sminkéje is beleszerettem. :D

Nagyon szerettem volna elkészíteni, úgyhogy azzal a lendülettel a kamerámat is elindítottam. ;)

Katt ide, ha szeretnéd látni 👇👇👇
https://www.youtube.com/watch?v=QtjoGtnVDN0

Szeretnéd, hogy a(z) vállalkozásod elsőként szerepeljen az Szépségszalon tematikájú vállalkozások között Budapest városában?
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.

Kategória

Telefonszám

Cím


Hold Utca 21
Budapest
1054