Salons SLAVA - Valdemāra pasāža
Salons SLAVA piedāvā friziera, nagu kopsanas un kosmetaloga pakalpojumus.
Matu veidošana 9.84 - 20.38 LVL (14 - 29EUR)
Vakara / Kāzu frizūra: 25.30 LVL (36 EUR)
Matu griešana un veidošana: 11.95 - 20.38 LVL (17 - 29 EUR)
Matu griešana bērniem: 4.92 - 11.95 LVL (7 - 17 EUR)
Matu krāsošana: 20.38 - 30.22 LVL (29 - 43 EUR)
Matu krasošana ar INOA: 28.11 - 42.17 LVL (40 - 60 EUR)
Šķipsnu krāsošana: 25.30 - 35.14 LVL (36 - 50 EUR)
Šķipsnu krasošana un krāsošana: 35.14 - 49.90 LVL ( 50 - 71 EUR)
Šķipsnu krāsošana un krāsošana ar INOA: 40.06 - 59.74 LVL (57 - 85 EUR)
Matu balināšana un krāsošana: 35.14 - 44.98 LVL (50 - 64 EUR)
Matu balināšana un krāsoša ar INOA: 40.06 - 54.82 LVL (57 - 78 EUR)
Global Keratin: 70.28 - 130.02 LVL (100 - 185 EUR)
Vīriešiem:
Matu griešana: 11.95 - 14.76 LVL (17 - 21 EUR)
Matu tonēšana: 9.84 LVL (14 EUR)
Bārdas dzīšana: 4.22 LVL (6 EUR)
Nagu kopšana
Nagu lakošana: 4.22 LVL (6 EUR)
Nagu lakošana ''Franču'': 4.92 LVL (7 EUR)
Klasiskais manikīrs: 9.84 LVL (14 EUR)
''Franču'' manikīrs: 11.95 LVL (17 EUR)
Klasiskais manikīrs + Mini Spa: 14.06 LVL (20 EUR)
''Japānas'' manikīrs (manikīrs + dabīgo nagu atveseļošana): 14.76 LVL (21 EUR)
''Japānas'' manikīrs: 7.03 LVL (10 EUR)
Klasiskais manikīrs + Gelish: 16.16 LVL (23 EUR)
Klasiskais manikīrs + ''Franču'' Gelish: 18.27 LVL (26 EUR)
Gelish uzklāšana: 11.95 LVL (17 EUR)
Gelish noņemšana: 4.92 LVL (7 EUR)
Gēla nagi
Gēla nagi - rokām: 25.30 LVL (36 EUR)
Gēla nagi - rokām ''Franču'': 28.11 LVL (40 EUR)
Profilakse rokām: 21.79 LVL (31 EUR)
Pedikīrs
Klasiskais pedikīrs: 20.38 LVL (29 EUR)
Spa pedikīrs: 25.30 LVL (36 EUR)
Klasiskais pedikīrs ''Franču'': 21.79 LVL (31 EUR)
Klasiskais pedikīrs + Gelish: 26LVL (37 EUR)
Gēla nagi - kājām: 25.30 LVL (36 EUR)
Gēla nagi - kājām ''Franču'': 28.11 LVL (40 EUR)
Profilakse kājām: 21.79 LVL (31 EUR)
Gēla nagu noņemšana: 9.84LVL (14 EUR)
Depilācija
Stick Hair - Sejas daļa: 2.81 LVL (4 EUR)
Stick Hair - Paduses: 4.92 LVL (7 EUR)
Epil Comfort - Rokas: 9.84 LVL (14 EUR)
Epil Comfort - Kājas līdz celim: 9.84 LVL (14 EUR)
Epil Comfort - Kājas: 20.38 LVL (29 EUR)
Stick Hair - Bikini zona: 9.84 LVL (14 EUR)
Stick Hair - Pilns Bikini: 14.76 - 20.38 LVL (21 - 29 EUR)
Epil Comfort - Mugura: 20.38 LVL (29 EUR)
Uzacu korekcija: 2.81 LVL (4 EUR)
Uzacu / Skropstu krāsošana: 4.92 LVL (7 EUR)
Uzacu korekcija + Krāsošana: 7.73 LVL (11 EUR)
Uzacu korekcija + Uzacu un Skropstu krāsošana: 11.25 LVL (16 EUR)
Skropstu ilgviļņi: 14.76 LVL (21 EUR)
Skropstu ilgviļņi + skropstu krāsošana: 20.38 LVL (29 EUR)
Skropstu pieaudzēšana: 20.38 - 25.30 LVL (29 - 36 EUR)
Korekcija: 20.38 LVL (29 EUR)
Noņemšana: 4.92 LVL (7 EUR)
Swarovski kristālu pielikšana (1.gab.): 1.05 LVL (1.50 EUR)
Sejas kopšana no Guinot
Klasiskā sejas tīrīšana: 30.22 LVL (43 EUR)
Aromatic Visage: 26 LVL (37 EUR)
Beaute Neuve: 28.81 LVL (41 EUR)
Hydradermie: 33.03 LVL (47 EUR)
Hydradermie Lift: 35.14 LVL (50 EUR)
Hydradermie - pretgrumbu: 35.14 LVL (50 EUR)
Liftosome - Dubultais pīlings: 30.22 LVL (43 EUR)
Hydradermie - AGE Logic: 37.25 LVL (53 EUR)
Sejas masāža: 9.84 LVL (14 EUR)
Sejas masāža + maska: 20.38 LVL (29 EUR)
Mezorollera procedūra
1.reize + rollers( katram individuāls, 7 procedūrām): 59.74 LVL (85 EUR)
katra nākamā reize: 40.06 LVL (57 EUR)
Solārijs
5 min. 2.11 LVL (3 EUR)
8 min. 2.46 LVL (3.50 EUR)
10 min. 3.16 LVL (4.50 EUR)
12 min. 3.51 LVL (5 EUR)
15 min. 3.87 LVL (5.50 EUR)
20 min. 4.57 LVL (6.50 EUR)
Diemžēl mums jāpaziņo ļoti skumjš fakts- salons no 1. februāra ir slēgts. Paldies visiem klientiem par sadarbību, šis laiks mums vienmēr paliks pozitīvās atmiņās!
Šeit pieejami meistaru numuri:
Frizieri
Signe Konrade 29466255
Evita Čiekure 29927151
Vilita Sarkane 26430394
Laura Jenča 25925618
Jānis Biezais 29764606
Kārlis Ezergailis 29107354
Nagu kopšanas speciālisti
Evita Kupča 28489119
Rita Liepiņa 27523414
Kosmetologi
Arta Klišāne 26356055
Var zvanīt arī uz salona numuru 67517077.
Mūsu darba laiks svētku laikā:
24. decembris 9:00 - 18:00
25. decembris BRĪVDIENA
26. decembris BRĪVDIENA
30. decembris 9:00 - 18:00
31. decembris 9:00 - 19:00
1. janvāris BRĪVDIENA
2. janvāris BRĪVDIENA
Priecīgus visiem svētkus! :)
18/12/2013
Jaunās Talantu fabrikas dalībnieku pārvērtības salonā Slava bildes un aprakstu var atrast te: http://www.delfi.lv/izklaide/dzivesstils/mode/fabrikanti-piedzivojusi-vizualas-parvertibas.d?id=43903848
'Fabrikanti' piedzīvojuši vizuālās pārvērtības Šoruden daudzi televīzijas skatītāji ar aizrautību sekoja līdzi Kanāla 2 šovam Jaunā talantu fabrika, bet pēc muzikālās sacensības, kurā triumfēja Aminata Savadogo (attēlā), jaunieši pēc publicitātes pārlieku neraujas.
09/12/2013
02/12/2013
19/11/2013
18.novembrī salons būs slēgts, 19.novembrī darba laiks 10:00 - 21:00! Jaukus visiem svētkus!
12/11/2013
Salons SLAVA - Valdemāra pasāža
11/11/2013
Click here to claim your Sponsored Listing.
Category
Website
Address
A. Briāna Iela 9a-2
Riga
LV1001
Opening Hours
| Monday | 09:00 - 21:00 |
| Tuesday | 09:00 - 21:00 |
| Wednesday | 09:00 - 21:00 |
| Thursday | 09:00 - 21:00 |
| Friday | 09:00 - 21:00 |
| Saturday | 09:00 - 18:00 |
Alerts
Be the first to know and let us send you an email when Salons SLAVA - Valdemāra pasāža posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.