Kuźnia Piękna

Kuźnia Piękna

Udostępnij

make up,makijaz permanentny, trwała na rzęsy, manicure,pedicure, stylizacja paznokci, henna, masa?

Photos from Kuźnia Piękna's post 08/06/2026
19/05/2026

Pacjentka w podeszłym wieku przyszła z prośbą o pomoc, bo jak mówiła:kołdra mnie nawet boli jak leży na palcu. 6 tygodni terapii i mamy na jakiś czas problem rozwiązany. Drodzy pacjenci problem wrastania i wkręcania rozwiązany w gabinecie u podologa to jest terapia „na jakiś czas”. Tylko radykalne dobre cięcie chirurgiczne daje efekt na „zawsze”. Jednak u nas na fotelu jeżeli proces nie zaszedł za daleko i nie ma stanu zapalnego jesteśmy Wam w stanie pomoc natychmiast, ale na pewien czas.

19/05/2026

Paznokieć zmieniony grzybiczo. Terapia 2-miesięczna. Pacjentka bardzo sumienna. Dziękuję za zaufanie 🙏

08/05/2026

Paznokieć u dłoni pacjentki w podeszłym wieku, która pomagała jako dziecko robić kiełbasę…..

Photos from Kuźnia Piękna's post 08/05/2026

Jeżeli pacjent współpracuje i bierze sobie do serca zalecenia podologa to terapia przebiega jak na tych zdjęciach. Tu odcisk podeszwowy u przemiłej pacjentki przed i miesiąc po wizycie….Brawo 🙏

05/05/2026

Kolejny wrastający paznokieć. Terapoa 4 miesięczna, Pacjentka z cukrzyca. Dziękuję za zaufanie 🙏❤️

29/04/2026

Kolejny paznokieć grzybiczy u pacjenta. Terapia zakończona sukcesem. Dziękuję za zaufanie 🙏

Photos from Kuźnia Piękna's post 29/04/2026

Brodawki wirusowe na obu piętach u pacjenta, który nie znosi dotykania stóp. A jednak trafił w moje ręce, choć jak mówił, że tak długo z nimi walczył, że nie ma już siły. A jednak wspólnie udało się nam. Terapia prawie zakończona. Dziękuję za zaufanie 🙏

Photos from Kuźnia Piękna's post 29/04/2026

Paznokcie grzybicze przed i prawie końcówka terapii. Pacjentka w podeszłym wieku, ale bardzo współpracująca i trzymająca się ściśle zaleceń. Dziękuję za zaufanie 🙏

Photos from Kuźnia Piękna's post 29/04/2026

Paznokcie ze stanem zapalnym c.d. Zdjęcia z pierwszej wizyty i drugiej po tygodniu. Każdy przypadek inny-wspólny mianownik-komponenta zapalna, duży ból, ogromny dyskomfort. Tylko drodzy pacjenci proszę pamiętać, że im dłużej zwlekamy tym dłużej trwa terapia i nie zawsze tak łatwo udaje się nam z tego wyjść.🙏Dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam dobrze współpracujących pacjentów

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Gabinet Kosmetyczny w Chełm?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Telefon

Strona Internetowa

Adres


Ulica Wąska 3
Chełm
22-100