Balance - Studio Masażu
Studio Masażu Balance zaprasza na masaże relaksacyjne, orientalne i ajurwedyjskie.
26/10/2025
🎄✨ Bony prezentowe na Święta w Balance Studio Masażu! ✨🎄
Kochani, jak co roku przygotowałam pulę bonów prezentowych, jednak w tym roku mocno ograniczoną ilość i tylko dla moich obecnych Klientów ( lub ich bliskich) 💛
To piękny i praktyczny sposób, by podarować bliskiej osobie chwilę głębokiego relaksu i odprężenia.
🕰️ Aby ułatwić Wam planowanie, na każdym bonie od razu znajdziecie propozycję terminu masażu – można go oczywiście później zmienić, ale dzięki temu miejsce w grafiku będzie już zarezerwowane, a czas oczekiwania krótszy.
📅 Przypominam też, że nie przyjmuję w weekendy ani wieczorami – dzięki temu mam siłę i uważność, by każdemu z Was ofiarować 100% umiejętnosci i zaangażowania w trakcie masażu🌿
Jeśli chcesz zarezerwować bon – napisz do mnie SMS jak najszybciej, bo ilość jest naprawdę ograniczona.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka z Balance Studio Masażu 💛
07/01/2025
Drodzy Klienci,
Zależy mi na tym, aby każda osoba korzystająca z moich usług otrzymała pełną uwagę i najwyższą jakość masażu. Aby to było możliwe, zdecydowałam się tymczasowo nie przyjmować nowych klientów.
Dziękuję za zrozumienie i za to, że doceniacie moją pracę. Wasze zaufanie jest dla mnie największą motywacją!
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka
30/12/2024
Mam takie wielkie szczęście, że trafiają do mnie sami życzliwi ludzie 🥰 💗🫶
05/12/2024
Dla swoich bliskich 💗
Dla siebie 🫶
Dla Mamy, Przyjaciółki, na zgodę i dobre życzenia 🪷💐
Masaż to po prostu dobry prezent 🙌🏻💌
Wszystkie bony kupione w grudniu mają termin ważności do końca 2025 roku 🥰
27/11/2024
Kochani ☀️
Proszę 🙏 zamiast dzwonić -> piszcie wiadomości 💌📧
Kiedy masuję lub prowadzę zajęcia nie mam możliwości odebrać. Kiedy jestem między masażami nie mogę odebrać, bo przygotowuje masaż. Kiedy jestem w trasie- nawet jeśli odbiorę to nie mam możliwości zapisania terminu w kalendarzu. Kiedy mam przerwę to jem ( lubię jeść 😋) i też nie mogę wtedy odebrać- ale mogę wtedy wam odpisać!!!
DLATEGO
Proszę wyślij wiadomość, jeśli chcesz się umówić na masaż ( napisz, jaki masaż i proszę podpisz się ☺️ ), a ja w luźniejszej chwili wyślę ci propozycję terminu ( pierwszy wolny termin).
Jeśli chcesz zamówić bon dla kogoś to wyślij mi informację, dla kogo i na jaki masaż/kwotę 🙌🏻
Jeśli nie wiesz, który masaż jest dla ciebie lub kogoś bliskiego najlepszy to napisz to i ja chętnie ci doradzę.
Pozdrawiam Was serdecznie i do miłego zobaczenia 🫶
07/11/2024
🍂 Jesień to czas relaksu i wyciszenia 🍁
Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i zadbaj o siebie w tym wyjątkowym okresie.
🌟 Twój organizm Ci podziękuje! ✨
28/06/2024
W miesiącach lipiec i sierpień Balance Studio Masażu jest nieczynne.
Zapraszam do kontaktu od września (sms! Bo telefonu nie mogę odebrać, kiedy pracuję). Bony podarunkowe, których termin kończy się w tym czasie są oczywiście przedłużone.
Pozdrawiam Was serdecznie 💗
Dobrego wypoczynku i regeneracji 🫶
Do miłego zobaczenia po przerwie 🥰
01/05/2024
W planie treningowym, programie rehabilitacyjnym, w kodeksie pracy i w całym życiu - odpoczynek i regeneracja są niezbędne. Korzystajcie z wolnego dnia i cieszcie się nicnierobieniem 🥰🙃🫶
04/04/2024
Kochani 🙏
Bardzo lubię oferować Wam najwyższej jakości usługi. Lubię, kiedy uśmiechacie się, jesteście zrelaksowani i pełni życzliwości dla świata po masażach w moim studiu. Dbając o Wasz dobrostan chcę dbać również o swój. Dlatego, pilnując balansu w moim życiu, informuję, że od września będę wykonywać masaże od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15:00. Bardzo proszę o branie tego pod uwagę zamawiając bony prezentowe dla bliskich. Dla stałych klientów będę wykonywać zabiegi również w godzinach popołudniowych w czwartki. We wtorki i środy jestem do wieczora w Medyku w Sztumie, dlatego pozostałe dwa popołudnia tj. poniedziałki i piątki potrzebuję mieć dla mojej rodziny.
Wiem, że mogę liczyć na Wasze zrozumienie
💗💗💗
Dbajmy o siebie 🫶
15/03/2024
W nie tylko uczymy słuchaczy ich przyszłego zawodu. Szkoła medyczna to zdecydowanie coś więcej. Swoją wszelką działalnością szerzymy wiedzę o zdrowym stylu życia oraz dbaniu o dobrostan organizmu w zdrowiu i chorobie.
W dniu dzisiejszym w Sztumie, odbyła się konferencja dotycząca dbania o pacjentów onkologicznych.
Kochani 🫶 troszczcie się o siebie, badajcie się i działajcie dla swojego zdrowia 🩺 💗
26/02/2024
Na cyklicznych zjazdach w Collegium Masażu Medycznego poznaję nowatorskie metody pracy z tkankami opracowane przez mgr H. Pawlaka, wielkiego człowieka świata masażu 🧠🙌
I zawsze coś tam Wam przemycę w moich masazach - działam i obserwuję, jakie efekty to przynosi. I jestem zadowolona 🥰
08/01/2024
Wczoraj miałam wielką przyjemność uczestniczyć w wykładach oraz pokazach prof. Andrzeja Piłata, wybitnego specjalisty terapii manualnych oraz pracy z powiezią, zorganizowanych przez Masaż Tkanek Głębokich w AWF w Warszawie.
Była to fascynująca podróż w głąb ludzkiego ciała i już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła zastosować poznane techniki głębokiego rozluźniania powięziowego na moich króliczkach doświadczalnych 😉😋🙃 z oraz
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z firmę
Strona Internetowa
Adres
Kwidzyn
82-500
Godziny Otwarcia
| Poniedziałek | 08:30 - 16:00 |
| Wtorek | 08:30 - 13:30 |
| Środa | 08:30 - 13:30 |
| Czwartek | 08:30 - 19:00 |
| Piątek | 08:30 - 16:00 |