Balance - Studio Masażu

Balance - Studio Masażu

Udostępnij

Studio Masażu Balance zaprasza na masaże relaksacyjne, orientalne i ajurwedyjskie.

26/10/2025

🎄✨ Bony prezentowe na Święta w Balance Studio Masażu! ✨🎄

Kochani, jak co roku przygotowałam pulę bonów prezentowych, jednak w tym roku mocno ograniczoną ilość i tylko dla moich obecnych Klientów ( lub ich bliskich) 💛
To piękny i praktyczny sposób, by podarować bliskiej osobie chwilę głębokiego relaksu i odprężenia.

🕰️ Aby ułatwić Wam planowanie, na każdym bonie od razu znajdziecie propozycję terminu masażu – można go oczywiście później zmienić, ale dzięki temu miejsce w grafiku będzie już zarezerwowane, a czas oczekiwania krótszy.

📅 Przypominam też, że nie przyjmuję w weekendy ani wieczorami – dzięki temu mam siłę i uważność, by każdemu z Was ofiarować 100% umiejętnosci i zaangażowania w trakcie masażu🌿

Jeśli chcesz zarezerwować bon – napisz do mnie SMS jak najszybciej, bo ilość jest naprawdę ograniczona.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka z Balance Studio Masażu 💛

07/01/2025

Drodzy Klienci,

Zależy mi na tym, aby każda osoba korzystająca z moich usług otrzymała pełną uwagę i najwyższą jakość masażu. Aby to było możliwe, zdecydowałam się tymczasowo nie przyjmować nowych klientów.

Dziękuję za zrozumienie i za to, że doceniacie moją pracę. Wasze zaufanie jest dla mnie największą motywacją!

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka

30/12/2024

Mam takie wielkie szczęście, że trafiają do mnie sami życzliwi ludzie 🥰 💗🫶

05/12/2024

Dla swoich bliskich 💗
Dla siebie 🫶
Dla Mamy, Przyjaciółki, na zgodę i dobre życzenia 🪷💐

Masaż to po prostu dobry prezent 🙌🏻💌

Wszystkie bony kupione w grudniu mają termin ważności do końca 2025 roku 🥰

27/11/2024

Kochani ☀️

Proszę 🙏 zamiast dzwonić -> piszcie wiadomości 💌📧

Kiedy masuję lub prowadzę zajęcia nie mam możliwości odebrać. Kiedy jestem między masażami nie mogę odebrać, bo przygotowuje masaż. Kiedy jestem w trasie- nawet jeśli odbiorę to nie mam możliwości zapisania terminu w kalendarzu. Kiedy mam przerwę to jem ( lubię jeść 😋) i też nie mogę wtedy odebrać- ale mogę wtedy wam odpisać!!!
DLATEGO

Proszę wyślij wiadomość, jeśli chcesz się umówić na masaż ( napisz, jaki masaż i proszę podpisz się ☺️ ), a ja w luźniejszej chwili wyślę ci propozycję terminu ( pierwszy wolny termin).

Jeśli chcesz zamówić bon dla kogoś to wyślij mi informację, dla kogo i na jaki masaż/kwotę 🙌🏻

Jeśli nie wiesz, który masaż jest dla ciebie lub kogoś bliskiego najlepszy to napisz to i ja chętnie ci doradzę.

Pozdrawiam Was serdecznie i do miłego zobaczenia 🫶

07/11/2024

🍂 Jesień to czas relaksu i wyciszenia 🍁

Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i zadbaj o siebie w tym wyjątkowym okresie.

🌟 Twój organizm Ci podziękuje! ✨

28/06/2024

W miesiącach lipiec i sierpień Balance Studio Masażu jest nieczynne.

Zapraszam do kontaktu od września (sms! Bo telefonu nie mogę odebrać, kiedy pracuję). Bony podarunkowe, których termin kończy się w tym czasie są oczywiście przedłużone.

Pozdrawiam Was serdecznie 💗
Dobrego wypoczynku i regeneracji 🫶
Do miłego zobaczenia po przerwie 🥰

01/05/2024

W planie treningowym, programie rehabilitacyjnym, w kodeksie pracy i w całym życiu - odpoczynek i regeneracja są niezbędne. Korzystajcie z wolnego dnia i cieszcie się nicnierobieniem 🥰🙃🫶

04/04/2024

Kochani 🙏
Bardzo lubię oferować Wam najwyższej jakości usługi. Lubię, kiedy uśmiechacie się, jesteście zrelaksowani i pełni życzliwości dla świata po masażach w moim studiu. Dbając o Wasz dobrostan chcę dbać również o swój. Dlatego, pilnując balansu w moim życiu, informuję, że od września będę wykonywać masaże od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15:00. Bardzo proszę o branie tego pod uwagę zamawiając bony prezentowe dla bliskich. Dla stałych klientów będę wykonywać zabiegi również w godzinach popołudniowych w czwartki. We wtorki i środy jestem do wieczora w Medyku w Sztumie, dlatego pozostałe dwa popołudnia tj. poniedziałki i piątki potrzebuję mieć dla mojej rodziny.

Wiem, że mogę liczyć na Wasze zrozumienie
💗💗💗
Dbajmy o siebie 🫶

15/03/2024

W nie tylko uczymy słuchaczy ich przyszłego zawodu. Szkoła medyczna to zdecydowanie coś więcej. Swoją wszelką działalnością szerzymy wiedzę o zdrowym stylu życia oraz dbaniu o dobrostan organizmu w zdrowiu i chorobie.
W dniu dzisiejszym w Sztumie, odbyła się konferencja dotycząca dbania o pacjentów onkologicznych.
Kochani 🫶 troszczcie się o siebie, badajcie się i działajcie dla swojego zdrowia 🩺 💗

26/02/2024

Na cyklicznych zjazdach w Collegium Masażu Medycznego poznaję nowatorskie metody pracy z tkankami opracowane przez mgr H. Pawlaka, wielkiego człowieka świata masażu 🧠🙌
I zawsze coś tam Wam przemycę w moich masazach - działam i obserwuję, jakie efekty to przynosi. I jestem zadowolona 🥰

08/01/2024

Wczoraj miałam wielką przyjemność uczestniczyć w wykładach oraz pokazach prof. Andrzeja Piłata, wybitnego specjalisty terapii manualnych oraz pracy z powiezią, zorganizowanych przez Masaż Tkanek Głębokich w AWF w Warszawie.

Była to fascynująca podróż w głąb ludzkiego ciała i już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła zastosować poznane techniki głębokiego rozluźniania powięziowego na moich króliczkach doświadczalnych 😉😋🙃 z oraz

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Gabinet Kosmetyczny w Kwidzyn?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Strona Internetowa

Adres


Kwidzyn
82-500

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 08:30 - 16:00
Wtorek 08:30 - 13:30
Środa 08:30 - 13:30
Czwartek 08:30 - 19:00
Piątek 08:30 - 16:00