Pracownia Odnova Maja Glapiak
Jestem diet coachem i promotorem zdrowia, który postanowił zmienić swoje życie, zostawiając za sobą 35kg zbędnego balastu, dźwiganego codziennie na nogach.
To doświadczenie pokazało mi jak ważne jest wsparcie drugiej osoby aby osiągnąć założony cel, gdyż w każdym momencie dochodzenia do nowej drogi mogłam liczyć na bliskich. Niestety nie wszyscy mają wsparcie dookoła siebie, dlatego chętnie będę towarzyszyć Tobie :)
Jeśli Ty także borykasz się z dodatkowymi kilogramami, masz za sobą podejmowane próby z licznymi dietami cud, które cudowne był tylko z
21/04/2018
A Wy co porabiacie? My uczestniczymy w Blog Conference Poznań 😀 Kogoś z Was tu spotkam? ☺
Jakie plany macie w ten 🌞 dzień? Ja jadę właśnie na ostatnią sesję z Panią W. i trochę mi smutno, że nasza wspólna droga kończy się. Przez ponad 4 miesiące pracowałyśmy nad zmianą nawyków żywieniowych dzięki czemu na talerzu mojej klientki pojawiły się owoce i warzywa 😊 Przez ten czas skupiłyśmy się jednak przede wszystkim na wdrożeniu aktywności fizycznej gdyż Pani W. rzadko wychodziła z domu 😞 Efekty? Ostatnie sesje odbywały się na ławce w pobliskim parku! A do tego Pani W. przełamała się totalnie i samodzielnie przemierza Poznań (korzystając z mpk także 😊). Jest to nasz ogromny sukces, nastąpiły spore zmiany w sposobie myślenia a nadmienię że Pani W. jest w wieku 70+ co pokazuje że na rewolucje nigdy nie jest za późno 💪 Będziemy zatem dziś świętować💃 Upiekłam od rana ciasteczka i ciekawa jestem czy zasmakują, ciastka nie byle jakie bo wegańskie z kaszy jaglanej, daktyli, kokosu i migdałów Jednego już zjadłam przyznaje - pycha 😍
06/04/2018
Podczas sesji coachingowych skupiamy się z moimi klientami na tym co i jak jedzą. Wraz z początkiem nowego miesiąca analizujemy co na rodzimym rynku można sezonowego kupić. Ostatnie 3 miesiące były niezmienne - cały czas to samo aż zaczął się kwiecień i mamy nowości ❤ Na drugi plan zeszły kapustne, teraz rzodkiewki, marchew, szczypiorek i ku mojemu zaskoczeniu rabarbar 😍 Z takimi wiadomościami idę własnie na sesję 😊😊 A Wy na co szczególnie czekacie? Ja zdecydowanie na owoce inne niż jabłka!
31/03/2018
WESOŁYCH ŚWIĄT! 🥚🐰🐥
21/03/2018
Choć pogoda szczególnie nas nie rozpieszczała w ostatnich dniach, wierzę, że będzie tylko lepiej - dziś pierwszy dzień wiosny🌻🌺🌼🏵️ MUSI BYĆ LEPIEJ 🌞
Jeśli wraz z nadejściem nowej pory roku wiążesz duże nadzieje nie wiesz tylko od czego zacząć, zapraszam Cię do swojej grupy, gdzie znajdziesz stałe wsparcie i motywację, zadania i pytania, przekonasz się czemu stoisz w miejscu i co cię blokuje! Będziemy nakręcać się pozytywnie na każdy tydzień, a koniec miesiąca będzie stanowił podsumowanie działań! Nawet nie zorientujesz się jak i kiedy ruszysz do przodu by zrealizować swoje marzenia o nowe JA https://www.facebook.com/groups/446873615731569/
13/03/2018
Śpicie? Narobię pewnie niektórym smaka na noc 😊 Dziś w poszukiwaniu nowych smaków a przede wszystkim (ku mam nadzieję uciesze mojej rodziny) umiejętności kulinarnych wzięłam udział w warsztatach z zakresu kuchni arabskiej organizwanych przez SPOT. Zakochałam się w ciasteczkach tahini 😍❤ mam jednak nadzieję że w domowym zapleczu będę potrafiła odtworzyć wszystko. A Wy znacie kuchnię arabską? Co jest dla was naj? U mnie do tej pory rządził hummus zawsze i wszędzie a od teraz wybór staje się cięższy 😊
11/03/2018
14 Maniacka Dziesiątka 2018 Trzymajcie kciuki 😁
24/02/2018
Coaching biega podczas Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden Warszawa ! Pracownia Odnova Maja Glapiak wraz z Magdalena Palmowska Coaching Serca
17/02/2018
Wiele osób myśli że zdrowie to tylko brak choroby ale zdrowie to także dobre samopoczucie w sferze psychicznej, duchowej i psychicznej. Dbać należy o siebie w każdym z tych aspektów. Robicie to? Jakie plany na weekend? My mamy weekend off, potomek bawi się z dziadkami a my jesteśmy w Warszawie łapiąc odrobinę kultury 😊 Zrobcie dla siebie coś dobrego ❤
15/02/2018
Wydaje Ci się że jak śniadanie to tylko pieczywo a by bylo zdrowo tylko owsianka? Nie! Wystarczy poszukać inspiracji 😊 Ja udałam się po nie do Uno Espresso U mnie dziś placek z mąki z ciecierzycy z warzywami i jajkiem. Cudo. Postaram się zrobić coś podobnego kiedyś samodzielnie 😁😁
14/02/2018
Lubicie spędzać czas w dwójkę? Warto połączyć przyjemne z pożytecznym 💚💛💜❤️
Koniecznie zajrzyjcie tutaj ➡️http://bit.ly/2C04thL
08/02/2018
Nie trudno przegapić informacji, że dziś tłusty czwartek 🍩🍩 Fanką pączków nigdy nie byłam, ale tradycja to tradycja 😊 U mnie wylądowały pieczone pączki z piekarnika z powidłami śliwkowymi. Są mniejsze niż te kupne więc zawsze będę mogła się "pochwalić", że zjadłam 3 albo i 4 😂😂😂 Mąkę pszenną zamieniłam w tym roku na orkiszową pełnoziarnistą i wyszły mega! A Wy ile już macie tych słodkości za sobą dziś?
PS ponoć wystarczy leżeć przed 📺 przez 6️⃣️0️⃣️0️⃣️ minut by spalić jednego pączka 😎 Dacie radę? 🤣
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Telefon
Strona Internetowa
Adres
Poznan