AMIS dom zdrowie uroda

AMIS dom zdrowie uroda

Udostępnij

... jeśli marzenie jest wystarczająco duże, to nic innego się nie liczy! Dexter Yager

Analiza Pierwiastkowa Włosów 1 19/11/2024

Chcesz się dowiedzieć więcej o stanie swojego organizmu?
Obejrzyj najpierw to nagranie.

Analiza Pierwiastkowa Włosów 1 Dlaczego warto zrobić analizę pierwiastkową włosów w NZOZ Biomol-Med?

04/01/2024

Dzień dobry,
✨jak tam Wasze zdrowie tej jesienno-wiosennej zimy. Trzymacie się ?
✨A zwłaszcza po świętach, gdy ciężko było odmówić sobie tylu wspaniałych potraw
i deserów.

Jakieś postanowienia na nowy rok?
✨Tradycyjnie, kondycja, , zmiany w sylwetce?
Od czego zacząć? 🤷‍♀️
Na dobry początek to może warto poprawić swoją odporność żeby się nie dać.... sezonowym niedomaganiom i żeby mieć siłę na resztę postanowień.
Oto mój zestaw. Spróbuj i podaj dalej 🤗💚

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=773214048186598&id=100064940280041

Obrona układu odpornościowego to podstawa zimy wolnej od grypy sezonowej🤧

Stwórz swoją tarczę dzięki Core Immunity Defense di Nutrilite! 💪

Photos from AMIS dom zdrowie uroda's post 31/03/2023

Południe z dobrą książką i kawką w nowej filiżance z Ośrodek Garncarski w Medyni Głogowskiej .
Nie to jeszcze nie mój wytwór. Moja filiżanka się suszy, a potem przejdzie kolejne etapy tworzenia pięknej ceramiki użytkowej.

Książkę dopiero zaczynam, ale już po pierwszych stronach widzę, że to coś dla mnie ( małymi kroczkami w budowaniu nawyków do atomowych efektów). Na razie tak to widzę. Zobaczę co dalej będzie się działo...

Dobrego wiosennego popołudnia życzę 😍Wszak wiosna się budzi że śpiewem ptaków 💓

Photos from AMIS dom zdrowie uroda's post 02/03/2023

Zadanie nr 7 - wymarzony HOME OFFICE.
Oto moje tu i teraz, oraz pragnienia i marzenia 😍👍
A jak to jest u was? kaczmarski , super zadania ❤☕🤗

#

Photos from AMIS dom zdrowie uroda's post 16/02/2023

Hej, jak tam Wasz Tłusty Czwartek?
Odpuszczacie sobie w ten dzień swoje dobre nawyki?
Jak widać dałam sobie luz!
Ale było warto 😋 oferuje jak zawsze pyszne espresso
i ciekawego, smacznego pączka!

I nie musiałam stać w tak długiej kolejce. 🤭🌞

15/02/2023

Zadanie nr 5 - Moja misja
Krótko mówiąc, inspirować do zmian i to nie tylko w wyglądzie, również, a przede wszystkim:
🔸w sposobie myślenia,
🔸rozwoju osobistym,
🔸budowaniu relacji,
🔸 nie poddawaniu się,
🔸być może zbudowaniu własnego biznesu.

I nieważne w jakim wieku rozpoczynasz te zmiany - każdy jest dobry, trzeba tylko chcieć, mieć cel i potrafić marzyć.
Bo wszystko jest w głowie. Uwolnij umysł !!!

A te zmiany wyglądu ?
To dodatek do zmiany stylu życia
i odżywiania, nawadniania się super wodą, wspierania się bardzo dobrymi, sprawdzonymi dodatkami żywieniowymi i kosmetykami. Ale też zwrócenia uwagi na to czym sprzątam, w czym gotuję i co wkładam do garnka.
A jaka jest twoja misja?

01/02/2023

Dzień dobry 😍🌞
To mój znak WODNIK 💚 i kolejne zdanie.
Temat #3 - Twój zodiakalny znak i jego najwieksza moc.
Dzięki temu zadaniu przejrzałam w Google wiele wpisów nt mojego znaku.
Co ja tam znalazłam..... o rany. Musiałam się zastanowić co charakteryzuje mnie wg mojej opinii, a ciekawe jak odbierają mnie inni. Dużo przemyśleń na swój temat.
Ale, odpowiadając , którą z największych mocy dla zodiakalnego Wodnika posiadam stwierdzam, że są to: 🔸wytrwałość, by osiągnąć cel, 🔸otwartość na nowe idee,
🔸niezależność, która czasem obraca się w buntowniczość,
🔸ambicja, która czasem przechodzi w perfekcjonizm ( co niestety czasem przeszkadza) 🤷‍♀️, ale pracuję stale nad tym,
🔸na ogół łagodna dla świata i ludzi, ale......
🔸ciekawość świata i otwartość,
🔸jeśli już zainwestuje czas i energię w relację z drugim człowiekiem ( początkowo zachowując dystans) to staje się oddanym i lojalnym przyjacielem, z zachowaniem potrzeby wolności i niezależności.
Jednym z zawodów przypisanych mojemu znakowi jest nauczyciel i tak właśnie jest.
Mój żywioł: powietrze ☁ , więc czasem chce mi się fruwać 😁, a symbol: nosiciel wody - stąd chęć pomagania ludziom, żeby świat był lepszy.
Planety: Uran i Saturn - stąd bunt i chęć uczynienia świata lepszym.
Wiele cech zupełnie do mnie nie pasuje, ale to moje odczucia.
Czy ktoś z Wodników ma podobne mocne cechy?
.kaczmarski 💚🌞🤔🤗👍😘

💚#instaklub
Ta historia wydarzyła się kilka lat temu.... Stres, stres, stres.... przepracownie, zmęczenie, chęć zrobienia wszystkiego sama jak najlepiej, bo tak trzeba. Mało snu, przejmowanie się wszystkim w życiu zawodowym, prywatnym, podjęcie się nowych wyzwań. 
Mój organizm powiedział basta! 
I jeszcze tego samego dnia wieczorem 🚑  w asyście 2 ratowników medycznych wkroczyłam przez automatycznie rozsuwajace się drzwi na izbę przyjęć w szpitalu. Choć lekarz powiedział potem, że przy tych objawach, aż niewiarygodne, że weszłam samodzielnie. Pewnie już wtedy podświadomość mówiła mi : Nigdy się nie poddawaj. Po paru godzinach wróciłam do domu, na szczęście bez żadnego uszczerbku na zdrowiu i kondycji, choć mogło być różnie. 🤔 Ale to, że już wtedy przyjmowałam suplementy marki Nutrilite, z programu zdrowotnego po Analizie Pierwiastkowej Włosa z @biomolmed__official dało mi "kopa" do pozbierania się. 🙂 Choć emocje niestety tym razem wygrały🤷‍♀️. 
Jakie wnioski wyciągnęłam:
📍przewartościowałam priorytety w myśl zasady cyt. za kontem codzienna.inspiracja " ZADBAJ CZASEM O SIEBIE, SWÓJ SPOKÓJ I ZDROWIE. TEŻ JESTEŚ WAŻNĄ OSOBĄ" - zdrowie i rodzinę stawiam na pierwszym miejscu, 
📍problemy są po to, żeby je rozwiązywać spokojnie, po kolei, nie kosztem zdrowia,
📍dziel się wiedzą 
i doświadczeniem, bo możesz tak pomóc innym, 
📍otwórz się na współpracę i daj sobie pomóc oraz na budowanie relacji - to akurat przydatne też w networkingu. 💚💚💚💚💚💚💚
No to już koniec historii. Wcielam doświadczenia w życie, wychodząc niejednokrotnie ze strefy komfortu 🤭. Tak było też 
z podzieleniem się tą historią. 
Ale skoro podjęłam się wyzwania z @marta.kaczmarski w #instaklub, w efekty którego wierzę to przyciskam udostępnij i niech idzie w świat 😁🤗🌍🌞
#motywacja #odwaga #rytm #silnakobieta #rodzina #zdrowystylzycia 25/01/2023

Pewna historia....
https://www.instagram.com/p/Cn2LLpBoytS/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

💚#instaklub Ta historia wydarzyła się kilka lat temu.... Stres, stres, stres.... przepracownie, zmęczenie, chęć zrobienia wszystkiego sama jak najlepiej, bo tak trzeba. Mało snu, przejmowanie się wszystkim w życiu zawodowym, prywatnym, podjęcie się nowych wyzwań. Mój organizm powiedział basta! I jeszcze tego samego dnia wieczorem 🚑 w asyście 2 ratowników medycznych wkroczyłam przez automatycznie rozsuwajace się drzwi na izbę przyjęć w szpitalu. Choć lekarz powiedział potem, że przy tych objawach, aż niewiarygodne, że weszłam samodzielnie. Pewnie już wtedy podświadomość mówiła mi : Nigdy się nie poddawaj. Po paru godzinach wróciłam do domu, na szczęście bez żadnego uszczerbku na zdrowiu i kondycji, choć mogło być różnie. 🤔 Ale to, że już wtedy przyjmowałam suplementy marki Nutrilite, z programu zdrowotnego po Analizie Pierwiastkowej Włosa z @biomolmed__official dało mi "kopa" do pozbierania się. 🙂 Choć emocje niestety tym razem wygrały🤷‍♀️. Jakie wnioski wyciągnęłam: 📍przewartościowałam priorytety w myśl zasady cyt. za kontem codzienna.inspiracja " ZADBAJ CZASEM O SIEBIE, SWÓJ SPOKÓJ I ZDROWIE. TEŻ JESTEŚ WAŻNĄ OSOBĄ" - zdrowie i rodzinę stawiam na pierwszym miejscu, 📍problemy są po to, żeby je rozwiązywać spokojnie, po kolei, nie kosztem zdrowia, 📍dziel się wiedzą i doświadczeniem, bo możesz tak pomóc innym, 📍otwórz się na współpracę i daj sobie pomóc oraz na budowanie relacji - to akurat przydatne też w networkingu. 💚💚💚💚💚💚💚 No to już koniec historii. Wcielam doświadczenia w życie, wychodząc niejednokrotnie ze strefy komfortu 🤭. Tak było też z podzieleniem się tą historią. Ale skoro podjęłam się wyzwania z @marta.kaczmarski w #instaklub, w efekty którego wierzę to przyciskam udostępnij i niech idzie w świat 😁🤗🌍🌞 #motywacja #odwaga #rytm #silnakobieta #rodzina #zdrowystylzycia

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Gabinet Kosmetyczny w Rzeszów?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Telefon

Adres


Rzeszów