Moja osobna cesta za skutocnym zdravim sa zacala 09/02/2015. Cesta za mojim zdravim bude moj dennik. Zacinam vnutornou 9 dnovou ocistnou kurou na baze Aloe Very.
Volam sa Zuzka, mam 31 rokov a rozhodla som zmenit svoj zivotny styl. Zaciatok mojho noveho zivotneho stylu a moja cesta za zdravim sa zacina od zajtra - 09/02/2015. Pred kazdou zmenou sa telo musi precistit od toxinov lebo len tak dostane plnu sancu reagovat na zmenu zivotneho stylu. Po 9 dnoch sa moj jedalnicek upravi, a prisposobi blizsie jedalnicku chudobneho na cukry (stevia to isti) a bohate
ho na dobre tuky (avocado, oriesky, vajicka, kokosak) Tento jedalnicek sa vola ketogenicky a jeho targetom je aby sa moje telo pre-bootovalo do nadherne optimalneho a zdraveho stavu, ktory sa vola KETOZA...Pocas ketozy telo pali MOJ VLASTNY TUK ako hlavny zdroj energie. Cukor, ako toxicky nepriatel tela a ketozy je z mojho jedalnicka uplne vyluceny. Je jednoznacne a neda sa zabranit tomu, ze pri vstupe do ketozy a vdaka ziadnemu prijmu cukru/glukozy, moje telo je nutene prejst cez pocity, ktore ma zavislak, ktory sa snazi odnaucit od kokoinu...Prieskum dokazuje ze cukor ma horsi efekt na mozog ako kokain a ze priznaky, cez ktore clovek prechadza ked sa snazi odvyknut si od cukru su presne take iste ako ked si clovek odvyka od kokoainu...!!!!!! Tak mi drzte palce.....Uz vopred Vam vsetkym dakujem z celeho srdca za Vase komenty, like & share - ovania, vase napady & rady, vasu podporu, motivaciu a inspiraciu... vsetky Vase komenty uvitam velmi rada... Osobnu cestu za zdravsim telom a duchom som sa rozhodla detailone dokumentovat denno denne a tesim sa a dufam ze motivacia za lepsim zdravim a inspiracia ako sa k tomu dopracovat sa prenesie a rozsiri aj na Vas. Dalej dufam ze 'nakazi' aj Vas, vsetky ostatne 'ladies', ktore takisto aspirujete zit zdravsi a stastnejsi zivot.... Dakujem Vam vsetkym uz vopred za vsetko...
Drzte mi palce dievcence.....
s pozdravom