Flodova Clinic

Flodova Clinic

Compartilhar

Visit us Flodova Clinic Timor Plaza 24H CBD10. nu'udar Klinika Timor oan nian iha Dili laran desde 2005 ate agora

Polyclinic, Emergency 24H, Laboratory, Pharmacy 24H, Optic, Dental, Radiology, Specialist doctor, Aesthetic&Antiaging, Ambulance Service 24H, Patient Referral Service, Observation Patient Service, Home Visit.

15/09/2026

Check up fuan agora iha flodova clinic timor plaza ho $50 deit.
Segunda - Sabadu, tuku 10 Dader - 2 meudia. Informasaun liga ami 77772778

15/09/2026

🩺 Medical Check-Up Regular — Prevene Antes Tarde!

Moras barak bele hahú sem sintoma. Tanba ne’e, importante tebes atu halo Medical Check-Up regularmente, hodi deteta sedu risku ka problema saúde antes sai grave.

Deteksaun sedu bele ajuda prevene komplikasaun, facilita tratamentu no proteje ita-nia saúde ba tempu naruk. ❤️

FLODOVA CLINIC. ☎️ 77772778
Prevene ohin, proteje ita-nia saúde aban.
Serve ho Domin no Profesionalismu.

Photos from Flodova Clinic's post 14/09/2026

🇦🇺 Visa Medical Australia Training at Flodova Clinic

(14/9/26) Ohin, Home Affairs Australia realiza ona Visa Medical Australia Training iha Flodova Clinic, ba doutór sira ne’ebé servisu nu’udar Panel Physician Visa Medical Australia, hamutuk ho ekipa administrasaun, enfermeiru/a, tékniku radiolojia no tékniku laboratóriu.

Training loron ida ne’e foka liu ba hasa’e kapasidade no kompeténsia ekipa iha prosesu screening ba aplikante, implementasaun prosedimentu seguransa (safety procedures), avaliasaun no análize kondisaun saúde aplikante, no asegura katak prosesu examinasaun médika hala’o ho rigor, seguransa no profesionalizmu.

Objetivu importante mak atu kontinua hasa’e qualidade servisu Visa Medical Australia iha Flodova Clinic, hodi asegura katak atendimentu no examinasaun médika ba aplikante sira hala’o tuir prosedimentu no padraun ne’ebé aplika ba prosesu imigrasaun Austrália.

Flodova Clinic hato’o agradese no apresiasaun boot ba Home Affairs Australia ba oportunidade no apoiu liuhosi training intensivu durante loron ida iha Flodova Clinic. Training ida ne’e sai parte importante hodi kontinua dezenvolve kapasidade ekipa no fó servisu Visa Medical Australia ne’ebé seguru, konfiável, profesional no ho qualidade aas.

🇦🇺 Visa Medical Australia at Flodova Clinic
💚 Your Health, Our Commitment

14/09/2026

Visa Medical Australia iha Flodova de’it ✅

Selu de’it 180$ + Hetan Voucher Gratuita 155$ ✨(bele fo imi nia familia hodi ba konsulta ho voucher refere!) ✨
Liga Ami 📲 +670 7389 0000 ✔️

12/09/2026

💚💛 ASAUN SOSIAL FLODOVA CLINIC – NATARBORA 2026 💛💚

Husu ba populasaun hotu atu hakbesik an iha loron 17–18 Outubru 2026, hodi hetan atendimentu Konsulta Doutor Espesialista GRATUITA no Leno GRATUITA iha Clínica São Francisco de Assis – Natarbora, Manatuto.

🏥 Flodova Clinic ho ninia ekipa doutor espesialista sei atende durante loron rua ho:

• Konsulta Espesialista Moras Laran
• Konsulta Espesialista Fuan
• Konsulta Espesialista Sirujia
• Konsulta Espesialista Kulit
• Konsulta Espesialista Matan
• Konsulta Family Medicine
• Leno Moras Laran (USG Abdomen) – GRATUITA
• Leno Fuan (Echocardiography) – GRATUITA
• EKG Fuan – GRATUITA

📅 17–18 Outubru 2026
📍 Clínica São Francisco de Assis – Natarbora, Manatuto

Husu ba família no komunidade sira atu fahe informasaun ida-ne’e ba malu no aproveita oportunidade atu halo kontrolu saúde ho ami nia ekipa.

💚 21 anos Flodova Clinic – hamutuk ba Timor-Leste ne’ebé saudável liu.
Serve ho Domin no Profesionalismu.

12/09/2026

Promosaun Medical Check Up 🩺💚

🔥 PROMOSAUN BOOT IHA FLODOVA CLINIC TIMOR PLAZA!

Ita hakarak hatene ita nia kondisaun saúde ho kompletu? Agora tempu di’ak atu halo Medical Check Up Moras Laran Kompletu. 🏥✨

🗓️ Periodu: 15 Setembru – 20 Outubru 2026

Pacote inklui:
🩺 Konsulta ho Doutór Especialista Internista
🫁 Digital Chest X-Ray Pulmaun
🌬️ Spirometry – teste funsaun pulmaun
❤️ ECG Fuan
🔎 USG Complete Abdomen – Rins, Aten, Empedu, Stomagu, Pankreas no seluk tan
🩸 Hematology CBC
🧪 Complete Urinalysis
🫀 SGOT & SGPT
💧 Urea, Creatinine & Uric Acid
🩸 Lipid Profile – Cholesterol Total, HDL, LDL & Triglyceride
🍬 Diabetes Screening – FBS & HbA1C

💰 Folin normal $524
🔥 AGORA PROMOSAUN $220 DEIT!

Detekta sedu, prevene moras no kuida ita nia saúde antes problema sai boot. 💚

📍 Flodova Clinic – Timor Plaza, 2nd Floor, C*D 10
📞 77772778
🕘 09:00–22:00 | Every Day

Ita nia Saúde, Ita nia Futuru. 💚💛

Photos from Flodova Clinic's post 12/09/2026

🏥 FLODOVA CLINIC – RADIOLOGY DEPARTMENT

🩻 Atendimentu Digital X-Ray Lalais!
Agora la presiza hein kleur! Resultadu prontu iha 10 minutus deit.

💰 Presu komesa husi $38
🕘 Atendimentu: Tuku 9 Dader – 10 Kalan

Disponível ba X-Ray Pulmaun, Liman/Ain, Susun, Nehan, Ruin no parte isin seluk tuir indikasaun médika.

🔬 CT-SCAN SERVICE
*with our Partner Clinic
💰 Presu komesa husi $195
🕘 Atendimentu: Tuku 9 Dader – 7 Kalan

✅ Teknolojia modernu
✅ Imagem klaru
✅ Atendimentu seguru no profissional
✅ Resultadu lalais

📍 Flodova Clinic – Surikmas, Dili
📞 Liga ami: 77373727 / 77772778

⚠️ Atendimentu fora oras refere tama iha kategoria emergência ho presu diferente.

💚 Flodova Clinic – Bringing Hope, Care & Excellence

Photos from Flodova Clinic's post 12/09/2026

🦷 Agora Konsulta Dentária iha Flodova Dental Clinic!

Hetan Konsulta Dentária GRATUITA no 20% DESKONTU ba tratamentu dentária barak husi ami nia presu normal.

Ami nia Doutor Nehan nain 3 prontu atu fó atendimentu profesional no kompletu ba ita nia saúde nehan.

Servisu inklui:
• Tooth Filling / Restorasaun
• Tooth Extraction / Hasai Nehan
• Dental Scaling & Polishing
• Root Canal Treatment
• Teeth Whitening
• Dentures
• No tratamentu dentária seluk tan

📍 Flodova Dental Clinic – Timor Plaza C*D 3

📍 Flodova Dental Clinic - Surikmas

🕙 Loke loron-loron: 10:00 Dader – 10:00 Kalan
📞 Informasaun & Appointment: 7529 8899

✨ Your Smile, Our Priority.
Flodova Clinic – Bringing Hope, Care & Excellence.

Photos from Flodova Clinic's post 12/09/2026

🩺 Konsulta Agora ho ami nia Specialista Sirugia General (General Surgeon)!

Iha Flodova Clinic – Timor Plaza, ami oferese konsulta no prosedimentu sirújia minor iha ami nia MOT ho seguru no profesional, inklui Tumor Benignu, Lipoma, Skin Tag, Cyst, Ingrown Nail, Wound Care & Stitching, no Small Mole Removal no operasaun seluk tan.

🕐 Oráriu Konsulta:
Segunda – Sábadu
13:00 – 14:00
18:00 – 21:00

📍 Flodova Clinic – Timor Plaza, Dili
📞 Konsulta/Reserva: 77772778

Bringing Hope • Care & Excellence
💚 Your Health, Our Commitment

12/09/2026

🔥 Burn Your Fat! Build Your Muscle!

Agora iha Flodova Clinic Timor Plaza, bele halo EMSCULPT / MagSculpt Treatment ba kabun.

💪 30 minutus treatment ≈ 20,000 muscle contractions, hanesan halo sit-up intensivu 20.000x, atu ajuda:

• Hametin no forma músculu kabun
• Ajuda hamenus gordura iha area tratamentu
• Define abdomen / six-pack
• La presiza operasaun no la presiza downtime

📍 Flodova Clinic – Timor Plaza
📞 Book now: 77772778

Stronger • Fitter • More Confident

Quer que o seu negócio seja a primeira Salão De Beleza em Dili?
Clique aqui para solicitar o seu anúncio patrocinado.

Telefone

Endereço


Timor Plaza
Dili