Beauty salons in Vitina

Find beauty salons in Vitina. Listings include DOONA, Hair & make-up Prestige, Studio Albesa, Studio Nora, Blendi - Dent, IMAGE Beauty Center.

Want your business to be the top-listed Beauty Salon in Vitina?

Click here to claim your Sponsored Listing.
DOONA A DOONA
Rruga E UÇK
Vitina, 61000

Hair & Make Up Salon "DOONA" Viti

Hair & make-up  Prestige B Hair & make-up Prestige
Rr.Dëshmorët E Vitisë, � Viti Kosov
Vitina, 61000

Hair & make-up Prestigji , ka filluar të operoi që nga viti 1997, dhe ka qëndruar pran klientëve me shërbimet më të mira të mundshme ...

Studio Albesa C Studio Albesa
Rr. Hoxhë Jonuzi
Vitina

Për Termine Kontaktoni +37744503079

Studio Nora D Studio Nora
Rruga E UÇK, Afer Stublla Tex.
Vitina, 61000

Blendi - Dent E Blendi - Dent
Rruga E Preshevës
Vitina, 61000

Rr. e Preshevës , përball stacionit të autobusave , VITI.

IMAGE Beauty Center F IMAGE Beauty Center
Rruga 2 Korriku
Vitina, 61000

Salloni i Bukurise "Image Beauty Center" ofron sherbime profesionale te bukurise dhe estetikes . Me staf te profesionalizuar nga Shkolla Amerikane.

Studio Edona G Studio Edona
Brigada 173
Vitina, 61000

Beauty Zone H Beauty Zone
Rr. Adem Jashari
Vitina, 61000

Beauty Zone Beauty & SPA Studio Hair & Make-up, Depilim, Thonje, Manikyr, Pedikyr, Tretmane të Fytyres Henna Viti, Kosovë.

Studio Rinesa I Studio Rinesa
Rruga UCK
Vitina, 61000

Studio RINESA

Salloni Profesional i Bukuris "Fitorja Hair&style " J Salloni Profesional i Bukuris "Fitorja Hair&style "
Sllatin E Poshtme
Vitina

salloni profesional i bukuris ''Fitorja''

Salloni Estetikës NITA K Salloni Estetikës NITA
Rr. Nora E Kelmendit
Vitina

Përveç sallonit estetik NITA, këtu mund ti gjeni edhe produktet e ndryshme te firmave;AVON, ORIFLAME...

Studio Anda L Studio Anda
Rruga 2 Korriku
Vitina, 61000

Studio ANDA

Take Te Bukura M Take Te Bukura
Pozheran
Vitina

Erza

Hair Studio Classic N Hair Studio Classic
Adem Jashari
Vitina, 61000

Sherbime Profesionale

Salloni bukurisë ER&EL P Salloni bukurisë ER&EL
Remnik
Vitina

Ofrojmë prerje, fenerim, shatir, frizura dhe grimim